Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 02-08-2007 17:18:34

Usunięty

Początkujący

Zarejestrowany: 05-02-2007
Posty: 52

"Mam chłopaka" Badboy [pl]

Tłumaczenie: Sariel

Jednym z największych błędów jaki popełniają faceci jest pytanie dziewczyny czy jest singlem albo czy ma chłopaka. Później, oczywiście dziewczyna powie, że ma chłopaka a on poczuje się odrzucony. <podrywający>

Większość dziewczyn obecnie to single. Jeżeli często zdarza ci się słyszeć "mam chłopaka", znaczy to, że nie masz atrraction w jej oczach. Niektóre rzeczy w twojej grze muszą być poprawione. Dziewczyny zazwyczaj używają tych słów, aby pozbyć się kolesi, którzy im się nie podobają.

Czasami nawet nie dadzą ci szansy aby zdobyć atrraction. Będą cię tylko atakować, "Mam chłopaka", gówno prawda. W tych przypadkach ignoruj to i kontynuuj swoją grę. To co ona mówi nie jest ważne. Używają tego tak często, ponieważ to stało się ich automatyczną odpowiedzią do każdego mężczyzny, który do niej podejdzie. Miałeś trochę czasu aby zdobyć atrraction, jej chłopak cudownie znika. Dziewczyny nigdy nie mówią, że mają kogoś do kolesi, którzy im się podobają.

Nawet jeżeli ona naprawdę ma chłopaka, nie jest to ważne. Większość dziewczyn zawsze szuka kogoś lepszego i tak ona będzie oszukiwać swojego obecnego chłopaka, gdy znajdzie kogoś lepszego niż ma obecnie. Cokolwiek się stanie, twoja postawa powinna przedstawiać się tak, "Jestem lepszy niż twój chłopak, ty tylko musisz zdać sobie z tego sprawę." Tylko stój tam i daj jej szansę aby znalazła to w tobie.

Kiedy dziewczyny mówią mi, że mają kogoś, ja mówię "Fajnie, swoją drogą..." i zmieniam temat na jakiś inny. Moja odpowiedź jest taka sama, jakby mi powiedziała "Mam na sobie buty" Albo jeżeli chcesz być bezpośredni  to powiedz, "Ja nawet nie chce być twoim chłopakiem. Będę twoim (szepnij jej do ucha) KOCHANKIEM..." 

W ogóle nie mów o jej chłopaku. Po pierwsze, ten koleś prawdopodobnie nawet nie istnieje. Jest to tylko wczesny shit test. I po drugie, jeżeli on naprawdę istnieje, to im więcej o nim mówisz, tym bardziej wzmacniasz, że to jest ważne i, że ona nie powinna go oszukiwać. Jeżeli odwalisz dobrą robotę, we wciąganiu jej w swoją rzeczywistość, i będziesz ignorował pojęcie chłopaka, ona będzie robiła to samo i będzie udawała, że on nie jest widoczny. Znowu prowadź, a ona będzie za tobą podążać. Kluczem do uwodzenia jest to, jak sprawiasz, że ona się czuje. Jeżeli grasz w to dobrze i dyskretnie unikasz tematu chłopaka, ona będzie się czuła z tobą komfortowo, bez różnicy, czy jej chłopak istnieje czy nie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotel Free Zone Торроэлья-де-Монгри