Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 17-05-2007 18:46:26

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

[RazorJack] Putting it all Together [PL]

Wzasadzie nic nowego ;] a raczej wszystko co juz wiemy od RazorJack'a w "pigółce" Moze bardziej obrazowo...



Putting it all Together

Autor:
RazorJack
Tłumaczenie: Punkt G.

Teraz dam Ci podstawowe wiadomości, to jest czas byś poukładał wszystko razem do twojego własnego stylu.

Teraz nie obchodzi mnie to jak idzie Ci wprowadzanie RJM w życie, ponieważ musisz przystosować to aby dostosować swoją osobowość, ale musisz mieć pewne rzeczy poukładane by odnosić sukcesy w PU.

Po pierwsze musisz stworzyć attraction i to jak ty to robisz będąc na szczycie drabiny społecznej, opisałem to w „V. Natural Game – Attraction”. [jest w pierwszej części RJM] Jeśli będziesz atrakcyjną osobą wtedy musisz przyjąć cechy i atrybuty ludzi, którzy już są na szczycie drabiny społecznej. Musisz stworzyć z tych części siebie.

To zajmie czas, ale kiedy zrobisz to dobrze zobaczysz właśnie jak łatwe i niewymagające wysiłku może być wzbudzanie attraction u kobiet. Kiedykolwiek słyszałeś jak kobiety mówią, że jakiś facet jest atrakcyjny i seksowny, ale nie wiedzą dlaczego? One mówią ze po prostu ma „to”. Dobrze, naprawdę wierzę, że to jest „to” o czym one rozmawiają.

OK., następną rzeczą którą musisz potrafić jest podchodzenie do kobiet. Pewnie jakieś kobiety będą podchodzić do Ciebie ale większość nie i nie dostaniesz się gdziekolwiek z kobietą, chyba ze współdziałał byś z nią.

Więc teraz zbliżasz się do swojego celu. Jak chcesz podejść do celu? Co TY potrzebujesz czuć podczas podejścia?

Ja osobiście musze czuć seksualne napięcie podczas podejścia. Więc, podchodzę w pewnym stanie, który tworzy seksualne napięcie i dotyka ją. Pozwala jej wiedzieć to że jestem zainteresowany nią od samego początku. Chce żeby ona wiedziała dlaczego rozmawiam z nią. To jest to co pobudza mnie i to co MUSZE czuć albo nie będę kontynuował, ponieważ będę znudzony.

Teraz nie musisz czuć seksualnego napięcia jak ja, być może wolisz być tajemniczy na początku. W tym przypadku nie musisz otworzyć się tak śmiało jak ja to robię. Możesz być bardziej neutralny podczas podejścia.

Tak naprawdę nie ważne jest JAK podchodzisz o ile robisz to co CHCESZ zrobić, a nie coś co MYŚLISZ, że ona mogłaby zaakceptować. Musisz zapamiętać ze ktoś kto jest na szczycie drabiny społecznej nie będzie przejmował się jak inni widzą go lub szukał ich aprobaty.

Pomyśl o kimś takim jak James Bond czy Brad Pitt podchodzący do kobiety. Jak on myślał o tym?

Czy on jest nieśmiały, lękliwy i niepokoi się tym czy kobieta go zaakceptuje?

Nie, oczywiście że nie! On wie, że jeśli ta go nie chce, tam jest mnóstwo innych kobiet, które go chcą!
Ok. więc otworzyłeś ją i ona jest chętna. Co teraz?

Dobrze, teraz to wszysko jest o zaufaniu, komforcie i związku, przeczytasz o tym w „Natural Game - Rapport”.[Także jest w pierwszej części RJM]

Bądź zrelaksowany, dotykaj ją, bądź coraz bliżej niej, rozmawiaj o osobistych rzeczach, poznaj ją kim ona NAPRAWDE jest, itp.

Pamiętaj ze w skutecznym PU musisz zachowywać się jak jej kochanek. To znaczy, że musisz eskalować, nie możesz polegać na niej, by zrobiła to za Ciebie. Nie możesz się wahać, kiedy otwierasz. Musisz być bezpośredni.

Sposób zrobienia tego jest właściwie bardzo prosty. Najpierw stwarzasz by czuła się przyjemnie w twojej obecności i tobą dotykającym ją. Wtedy eskalujesz i czekasz, dopóki ona nie będzie przyjemnie z tym. Wtedy eskalujesz i czekasz, dopóki ona nie będzie przyjemnie z tym. Wtedy eskalujesz i czekasz, dopóki ona nie będzie przyjemnie z tym, itd… Jeśli kiedykolwiek sprzeciwi się kiedy eskalujesz, wtedy cofasz się o krok i próbujesz znowu później.

Szybkie streszczenie:

Całą idea jest by zrobić 2 rzeczy równocześnie i porównać je ze sobą.

1)    Użyj swojego BL, nastawienia i tonu głosu by wywołać attraction i rapport.

2)    Fizycznie eskalując tzn. od neutralnego dotykania jej, zbliżania się, głębokiego patrzenia jej w oczy, 
         wąchania jej szui i włosów do całowania itd.

Teraz, powódem dla którego wierzę, że PU nie jest seriami kroków ale raczej dynamiczną metodą jest to, że jest wiele rzeczy zdarzających się równocześnie. Nie próbujesz przyciągnąć kobiety, zamiast tego używasz twojego BL, nastawienia i zaufania by przejąć już isteniejące attraction. NIE PRÓBUJESZ tworzyć rapport’u z kobietą którą już rozmawiasz. ZACHOWUJESZ SIĘ jak osoba, z którą ona już ma rapport. Nie próbujesz FAŁSZYWIE wiązać się z kobietą. NAPRAWDE próbujesz znaleźć jej unikalne cechy i CZUĆ PRAWDZIWY związek.

Widzisz, że attraction, rapport i eskalacja jest połączony razem. Jedno nie znajduje się ponad drugim, tak dzieje się w takim porządku, ponieważ to zmieniłoby się z PU na PU. One wszystkie dzieją się w porównaniu jednego do drugiego w dynamicznym procesie i to jest piękno tego.

Udanych łowów ! : )

RazorJack


Tekst źródłowy:

Kod:

http://www.theseducersdiary.com/seduction/classic-writings/razorjack/putting-it-all-together/

Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.seductionpoland.pun.pl