Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 17-05-2007 07:36:40

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Seven Rules od Motivation [PL]

Seven Rules of Motivation

Tłumaczenie: Punkt G.

#1 Ustalaj główny cel, ale podążaj ścieżką. Ścieżka powinna mieć mniejsze cele, które idą w wielu kierunkach. Kiedy nauczysz się odnosić sukces w małych celach, będziesz zmotywowany, by rzucić wyzwanie głównemu celowi.

#2 Skończ to co zacząłeś. W połowie skończony projekt nie jest użyteczny do niczego. Zrezygnowanie jest nawykiem. Rozwiń nawyk kończenia samo-motywujących projektów.

#3 Udzielaj się z innymi podobnego zainteresowania. Wzajemne poparcie motywuje. Udoskonalamy poglądy naszych pięciu najlepszych przyjaciół. Jeśli oni przegrają, my też przegramy. Jeśli oni zwyciężą, my też zwyciężymy. By stać się cowboy’em musimy przyłączyć się do cowboy’i.

#4 Naucz się jak się uczyć. Zależność od innych dla świadomości utrzymania nałogu ociągania się. Mężczyzna ma zdolność nauczenia się bez profesora. Faktycznie jeśli nauczymy się sztuki samokształcenia się którą znajdziemy, jeśli nie tworzymy sposobności do znalezienia sukcesu po za naszymi najdzikszymi snami.

#5 Harmonizuj naturalny talent z zainteresowaniem, który motywuje. Naturalny talent tworzy motywację, motywacja tworzy upór i upór tworzy wykonaną prace.

#6 Wzrost znajomości tematów, które inspirują. Więcej wiemy o temacie, więcej chcemy się o nim nauczyć. Samo poruszająca się spirala rozwijania się.

#7 Ryzykuj. Niepowodzenie i powracanie są elementami motywującymi. Niepowodzenie jest elementem nauki. Nikt kiedykolwiek nie odniósł sukcesu w czymś wartościowym[np. uwodzenie ] bez sznura niepowodzeń.



Tekst źródłowy:

Kod:

http://www.theseducersdiary.com/seduction/category/classic-writings/magnus/

Ostatnio edytowany przez Punkt G. (17-05-2007 07:37:57)


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#2 17-05-2007 19:15:31

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: Seven Rules od Motivation [PL]

O wszystkim i o niczym w sumie nieprzydatne..


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#3 17-05-2007 19:19:15

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: Seven Rules od Motivation [PL]

Do mnie pretensji prosze nie miec tlumacze to co dostaje :]

Nie moja wina ze ktos pisze ogolnikowo o motywacji. Dlatego tez zamiesciłem to tutaj bo moze komus pomoc w samorozwoju


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#4 18-05-2007 01:10:08

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: Seven Rules od Motivation [PL]

Nie mam pretensji przecież to dobrze, że tłumaczysz tylko, że nie wyobrażam sobie jak coś takiego może komukolwiek pomóc


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#5 18-05-2007 17:58:28

Mistmare

Advanced

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 163

Re: Seven Rules od Motivation [PL]

Normalnie, niby zdajemy sobie z tego sprawę a jednak zapominamy o tych rzeczach.

Offline

 

#6 18-05-2007 19:31:53

WW

Początkujący

Zarejestrowany: 22-01-2007
Posty: 11

Re: Seven Rules od Motivation [PL]

Zapominamy jakie to jest proste...
Swoja droga kazdy kto chce poczytac cos o samorozwoju. A nawet nie tylko poczytac ale i dzialac to polecam ksiazke Anthony'ego Robbinsa "Obudź w sobie olbrzyma". Uświadomiła mi dużo rzeczy, a uśmiech to mi z twarzy teraz nie schodzi.

Offline

 

#7 19-05-2007 00:15:58

Mistmare

Advanced

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 163

Re: Seven Rules od Motivation [PL]

faktycznie świetna książka, nie ma w niej zaawansowanych technik nlp a proste rady i wskazówi które działają.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs w polsce studio kopiowania kaset mokotów