Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 14-10-2006 11:04:23

Versigo

Advanced

Zarejestrowany: 14-10-2006
Posty: 34

W Centrum Uwagi (WCU)

Witajcie!

Przedstawie wam fajny sposób na to... aby być w centrum uwagi ludzi gdy :
- idziesz ulicą bądź jesteś na zakupach

To całkiem proste, ALE wpierw musisz drogi podrywaczu wykonać pare zmian

===WYGLĄD===

* WŁOSY Musisz sobie odwalić naprawde fajnego fryza. To musi być oryginalne a zaraz stylowe.
Do stawiania włosów polecam gume usztywniającą. Nieradze farbować włosów, robią się sianowate, no chyba że komuś NAPRAWDE pasuje

* TWARZ Co tu dużo mówić.. wystarczy raz na tydzień bądź dwa tygodnie na solarium puść lub używać balsamów brązujących (uwaga! u niektórych balsamy mogą wywoływać wysypke). Gol się co 2/3 dni Miło będzie słyszeć że "Kilku dniowy zarost jest sexowny"

- ZĘBY Ponowie zacznijcie myć zęby ! I tutaj uwaga zwracam się do ludzi którzy twierdzili że wystarczy zwykły listek ORBIT aby utrzymać świeży oddech. GÓWNO PRAWDA ! Gdy niebędziesz mył zębów nieprzyjemnny zapach pozostanie i nadal go będzie czuć...  Także polecam wpierw umyć zęby a nastepnie używać listków gumy do żucia

- USTA I myśle ,że tu wymyśliłem coś naprawde fajnego Często masz popękane, suche usta ?? Zacznij smarować je ... MIODEM (najlepiej wielokwiatowy) Robią się wilgotne iii uwaga.. słodkie

- ZAPACH Wybierz się z grupą koleżanek do sklepów na małe zakupki . Ważne aby zapach perfum podobał się kobiecie, i zarazem Tobie

- BŁYSKOTEKA Jakieś naszyjniki, wisiorki mile widziane... możesz też używać żemyków które przydają się podczas zakotwiczania

- USZY To istotna rzecz. Bo często zobaczymy jak w naszych uszach roi się od woskowiny usznej. Patyczki do uszu i HEAYAH! Nieprzepadam za kolczykami, ale jeżeli lubisz noś ;]

- UBRANIE Ubieraj się kontrastowo np. ciemne spodnie, jasny T-shirt. Wybieraj coś na modzie i włączaj do tego własne pomysły

- BUTY Myśle że powinny się wyróżniać co nieznaczy ,że mają być oczojebne Ja gustuje w białych adidasach o ktore niestety trzeba bardzo dbać...

===MOWA CIAŁA===

Co tu dużo mówić w skrócie.

1. Chodź wyprostowany z głową "lekko" odchyloną w tył.
2. Niechodź jak kaczka z stopami rozchylonymi na zawnątrz, stopy miej równoległe do siebie.
3. Możesz mieć jedną ręke w kieszeni z kciukiem wystającym poza kieszeń.
4. Jeżeli nosisz koszule nie wsadzaj ich do spodni, lata 70'te dawno mineły....
5. Koszula rozpieta przynajmniej dwa guziki.
6. Bądź wyluzowany i pewny siebie  

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I CO NAJWAŻNIEJSZE MIŁO BĘDZIE POPATRZEĆ JAK IDZIESZ PO ULICY MAJĄC PRZY SOBIE GRUPE NAPRAWDE FAJNYCH DZIEWCZĄT

Pozdrawiam !

Ostatnio edytowany przez Versigo (14-10-2006 13:28:36)


"Jeden pocałunek mężczyzny może złamać całe życie kobiety."

Offline

 

#2 14-10-2006 12:31:38

Hamprey

Moderator

pisz moze dostaniesz :)
Call me!
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 51

Re: W Centrum Uwagi (WCU)

mysle ze wielu osobom przyda się ten poradnik. Za to poleci punkcik

Ostatnio edytowany przez Hamprey (14-10-2006 12:33:04)


http://www.xlo.pl/~czyz.a/userbar.gif

Offline

 

#3 30-10-2006 15:37:13

Strider

Advanced

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 34

Re: W Centrum Uwagi (WCU)

Nie widze tu nic odkrywczego . Panowie dbajcie o swój image i higienę . Nie dla wypasu , nie dla kobiet , nie dla pochwał - dla siebie ! Jeśli nie to prędzej czy póxnie wpadniecie z brudaśnym babolem i jeszcze by się mogło zdarzyć że zraxicie do siebie jakąś HB ... szkoda by było , nie ?


"Put a beautiful women under your spell..."

Offline

 

#4 31-10-2006 11:46:23

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: W Centrum Uwagi (WCU)

wszystko ok i faktycznie zadne odkrycia -- jedno nie wybielajcie zębów to starsznie geyowskie i to jużnieraz słyszalem od gosci i lasek... to sie kojarzy z metroseksualnoscia

Reszta hmmm ja lubie sotoswac jeszcze ostr kontrasty bez przesady ale koszulka pomaranczowa lepij przyciagnei niz bial no chyba z ejeste soplaony jak sie patzry hehe


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://listamc.eu