Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 01-05-2008 15:03:08

Parszuk

Początkujący

Zarejestrowany: 26-02-2007
Posty: 16

odbicie

panowie czy kiedykolwiek odbiliście gościowi laskę (nie znając gościa, czyli on już nie porucha w tym odcinku ) i jak to zrobić fajnie zeby laska zauważyla w nas bratnią duszę za to że jej pomogliśmy dostrzec (przejrzeć na oczy)jakiego frajera wybrała  ;D poznalem nie tak dawno fajną HB przez neta i mineło kilka dni a panna już gościa znalazła nawet nie pozwoliła się spotkać bynajmniej czasu nie miała ;/  natknąłem się na jej gościa profil na fotce patrze zdjęcie z 7listopada2007 w koszulce just do it xD teraz ostatnio dodane w  ttym tyg. fotki z nią w koszulce just do it ...hmmm ta sama że się nie sprała XD przeglądam fotki z wczorajszej imprezki patrze a tu ten kolo z jakąś panna i nie zgadniecie koszulka just do it ta sama ;] tej HB nie było na tej imprezie...pomyślałem sobie że można tą fotkę z panną obrócić przeciw niemu i wysłac do HB i wspomnieć że fajnego ma gościa który ma 1 koszulkę ...wiem że to szczeniackie poradzicie coś?? tak żeby wyszło tak jak napisałem na początku tematu bo to jest kruchy temat jak panna jest gościem zauroczona ...

Offline

 

#2 02-05-2008 18:41:40

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Re: odbicie

Po pierwsze nie probuj nasmiewac sie z tego kolesia... Jesli ona jest nim zauroczona a Ty bedziesz sie z niego nasmiewal, masz krotko powiedziawszy przesrane. Moze nie tak doslownie, ale z pewnoscia w tym momencie jej nie zdobedziesz...

Po drugie - zastanow sie czy na pewno ta laska jest warta tego bys o nia tak mocno walczyl. Lepiej znalezc inna, chociaz z pewnoscia zdobycie takiej laski (nie lubie tak mowic - tak jakby laski byly towarami ) da Ci duzo satysfakcji. Jesli jestes chu*** i po zdobyciu laski chcesz ja rzucic by pokazac jej jaki jest SUPER ALPHA to daj sobie spokoj, po co ranic innych ludzi...

Jezeli jednak nie jestes chu*** i zalezy Ci na niej, to nie zwracaj przede wszystkim uwagi na tego Just do it nie wspominaj o nim gdy rozmawiasz z nia, omijaj ten temat jak tylko sie da.... Pokaz lepiej jaki Ty jestes swietny (nie mow jej tego - POKAZ znaczy DZIALAJ a nie GADAJ). Jesli doprowadzisz do momentu w ktorym bedzie sie wahac co robic dalej - jestes na dobrej drodze. Mozesz pojechac jej po zazdrosci, i takie tam...

Samem wlasnie udalo mi sie cos takiego "wygrac"... Chodzilem z dziewczyna 2 miechy (wczesniej miala chlopaka ktory byl z nia 2 lata)... Rzucila mnie dlatego ze nie mogla pogodzic sie z tym ze spedzila "takie piekne 2 lata swojego zycia i nie moze odciac sie od przeszlosci". Ok, jak chce niech wraca... Po 2 miesiacach znowu zaczelismy ze soba pisac... Kilka razy na prawde mialem ochote sie poddac i szukac inna laske (wciaz powtarzala ze nie moze... ale kiedy sie spotykalismy to zawsze bylo... ostro ) W koncu nie mogla tego wszystkiego wytrzymac i powiedziala ze tylko ze mna jest naprawde szczesliwa - faceta rzucila, a we mnie jest zakochana jak dziecko

Jesli masz duzo silnej woli i checi to ja zdobedziesz, ale jak juz Ci powiedzialem, nie probuj obnizyc wartosc tego faceta, bo sam sie zrujnujesz

Pozdro

Offline

 

#3 02-05-2008 20:46:37

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: odbicie

jak dla mnie to pierwsze co powinieneś zrobić to wyjść z internetu ;p Przez gg jej nie zdobędziesz, zaręczam


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#4 03-05-2008 09:16:45

Parszuk

Początkujący

Zarejestrowany: 26-02-2007
Posty: 16

Re: odbicie

dzięki Alex za wypowiedź naprawdę pomogła mi pozdr.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Эль-Гастор