Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 21-04-2008 22:29:27

zachar

Początkujący

Zarejestrowany: 01-01-2007
Posty: 10

Dziewczyna z problemem - anoreksja

Hej!

Oj dawno mnei na forum nie bylo, z rok juz chyba. Ale zaszla taka a nie inna sytuacja i stwierdzilem ze w koncu nie po to rok temu tracilem czas (w konu moglem pujsc na piwo z kumplem, bilard, czy film w telewizji poogladac i wiesc spokojne zycie totalnego WSNa ) na czytanie forum, zeby opuscic ta skarbnice. Duzo sie zminilo w mym zyciu, nastawieniu i podejsciu do kobiet. Troche tez stracilem, ale kazdy z was to ma (czasem musimy poswiecic jedno zeby osiagnac drugie). Dobra wracajac do tematu...

Poznalem dziewczyne...  mloda bo 17 lat ale kurcze jakos tak mnie nakrecila (wiecie o co chodzi ) Badzo pozytywna, pelna energi, fajna figora.. ogolnie mam chyba widze ja przez rozowe okolary No zakochalem sie jak szczeniak... a sadzilem ze to juz nie dla mnie   Poznalem ja na gr. wolontariatu. Widzimy sie raz w tygodniu. Ostatio czesciej bo to jakas akcja to cos innego. W sobote byly zawody pierwszej pomocy. Bralismy udzial jako pozoranci (osoby pozorujace wypadek - nas ratowali ) Tak sie zlozylo ze bylismy na tej samej scence. Czyli 5 godzin siedzenia razem. Rozmowy w szatni przy herbatce i inne takie. ogolnie zauwarzylem ze laska malo je. Wiec costam zaczolem nawijac zeby uwazala bo moja kolerzanka miala problemy z anoreksja i czesto sa powiklania. Zreszta tego samego dnia wieczorem mielsimy isc na koncert na ktory mialem darmowe wejsciowki. 4 godz przez koncertem okazalo sie ze jedak ona nie moze bo costam z rodzicami ma problem. Ze ja jednak nei puszcza. Potem siedziala z kolerzankami i wszyskie mialy markotne minki (ah jak ja kocham te masowe dolki dziewcyn ). Teraz najlepsza czesc. Wieczorem odzywa sie na gg. Przeprasza za to ze nie mogla isc na koncert ze tak wyszlo ze widzialem ja jak jest cala zalzawiona i takie tam. Po czym dodala:
Ona - "a przeciez tylko Ty sie domysliles o co chodzi..."
Ona -"niezly jestes rodszicom zajelo to 2 lata "

Ja tak naprawde nie wiedzialem o co chodzi i to byl czysty przypadek ze wspomnialem o tych problemach z jedzeniem. No ale to daje mi jakas tam przewage. Bo teraz sadzi ze ja dobzre rozumiem i wogole. Moje pytanie. Czy sprawaic teraz wrazenie opiekunczego faceta ktory chce jej pomoc czy nie? Jak Wy to widzicie, bo pomogl bym jej z checia. I nawet wymyslilem sobie ze moze rozegrac to tak ze ja jej pomoge jeslii ona pomoze mi zucic palenie ale nie wiem czy nie odbierze tego ze jestem slaby psychicznie.
Ogolnie nie musze sie do niej odzywac na gg bo sama mnie zagaduje. Puscila mi strzalke. Wiem gadam jak potluczony ale kurde mam mentlik w glowie ktorego nie moge sie pozbyc ( wkurzajace jest to ze jak Ci nie zalerzy to masz kazda laske... a jak juz cos to sie burdel w glowie robi i nie umiesz normalnei dzialac). Teraz najblizsze spotkanie sam na sam bedzie w srode bo przeprowadzamy w jakiejs tam podstawowce zajecia z pierwszej pomocy. I potem mam czas zeby ja wyciagnac na spacer. Co o tym sadzicie.

Macie pomysl jak to rozegrac?

ps. pewnie i tak zrobie po swojemu ale chce znac wasza opinie. Moze mnie cos oswieci bo jak pisalem aktualnie to nie dzialam normalnie.

ps. nie obczailem jeszce czy ma chlopaka ale nawet jak tak to kiepsko u nich co widac po opisach

Pozdro! Zachar

Ostatnio edytowany przez zachar (21-04-2008 22:30:25)

Offline

 

#2 22-04-2008 10:54:41

Nevion

Advanced

Zarejestrowany: 17-03-2007
Posty: 47

Re: Dziewczyna z problemem - anoreksja

Zaczne od końca, ostatnio spotykałem sie z 3 laskami i każda z nich miała chłopaka, żadna z nich mi o nim nie powiedziała Jedna miała tylko wyrzuty, jak sie z nią całowałem i kiedy przechodziłem na dalsze stopnie intymności, tak mi sie przynajmniej wydawało. Ważne żeby jej partner nie był jakimś "Koksem" albo "Drechem", dla których przekopanie kogoś to nic wielkiego.
Następna sprawa to chyba jest taka, że aby zdobyć laske trzeba ryzykować, że można ją stracic.
Znajdź jakieś wady w tej lasce, lepiej bedzie Ci się "Grało".
Tak najlepiej na spacer, ja zawsze biore laski na pierwszej rance na spacer do parku, na którym wydarzy sie cos ciekawego
Pamietaj: Pozostaj w swoim życiu, niech ona wejdzie do Twojego świata. I Pamiętaj: Być Facetem!

P.S: A przestanie palenia to troche przypadek. Musisz często próbować i wierzyć w to że Ci sie uda uwierz po miesiącu jestes 100% wolny od nałogu + silna osobowość ;p. Ja mówiłem tak "Nie przestane próbować rzucić palenia do półki mi sie nie uda" Udało się.

Powodzenia

Pozdro Nevion


BiErZ od życia to co cHcEsZ, BiErZ od ludzi to co cHcEsZ.

Offline

 

#3 23-04-2008 19:53:35

zachar

Początkujący

Zarejestrowany: 01-01-2007
Posty: 10

Re: Dziewczyna z problemem - anoreksja

Eh... moje szczescie... no oczywiscie nie mogla dzis bo sie rozchorowala...k****.

W dupe takie cos. Nakrecasz sie caly dzien pozytywnie zeby miec swietny humor gdy spotkasz sie z jakas laska.. a tu nagle takie cos. Normalnie czlowiekowi odechciewa sie zyc.

Macie moze jakis fajny sposob na spedzenie wolnego czasu ktory daje  kop adrenaliny? I zeby jakiegos sprzetu nie tzreba bylo miec. Taki co to po przeczytaniu poprostu moge wyjsc z chaty i dzialac. (I nie chodzi mi o panny )

Pozatym jesli ktos ma jakies jeszcze sugestie co do mojego poprzedniego postu to walic!
A wlasnie - Wielkie dzieki - Nevion

Offline

 

#4 23-04-2008 22:26:14

Lukish

Friend

Zarejestrowany: 31-01-2008
Posty: 52

Re: Dziewczyna z problemem - anoreksja

skupiasz się na jednej dziewczynie to tak się potem dzieje....ogólnie sport jest najlepszym rozwiążaniem warto mieć jakieś plany

Offline

 

#5 24-04-2008 09:56:42

Nevion

Advanced

Zarejestrowany: 17-03-2007
Posty: 47

Re: Dziewczyna z problemem - anoreksja

Nie ma sprawy.
To że laska z Toba nie poszła na spacer (randke) i to Ci humor zepsuło? To moim zdaniem tak Nie powino być, postaraj się NIE być uzależniony emocjonalnie od lasek. Dla mnie to było trudne. Ale jakos sobie radze
Lukish ma racje, kręc z kilkoma laskami na raz, ale wszystkie szanój (moje założenie). Pomysl czego być sie chciał nauczyć w życiu, jakies sporty, jakieś hobby. Chcesz sie nauczyć grać na gitarze, to kup i się nałucz, chcesz nauczyć sie jeździć na rolkach, kup i się ucz. Chcesz zostać barmanem? Zapisz sie na kurs i nim Zostaj, status Towarzyski idzie do góry tak, że laski się od Ciebie NIE odkleją, w przenosni Szukaj celu w życiu. A podrywanie traktuj jako JEDNO z hobby

Będziesz miał piniądze na realizowanie swoich marzeń i bedzie je realizował i dochodził do celu to gwarantuje Ci, ze lasek bedziesz mial PELNO kolo siebie

Głowa do góry! Tylko Nie ponad humry i do przodu !!! Powodzenia ;D

P.S: Wkręcaj sobie dobry humor z tego co pamietam to najlepiej przed zaśnięciem i po obudzeniu.

Pozdro Nevion


BiErZ od życia to co cHcEsZ, BiErZ od ludzi to co cHcEsZ.

Offline

 

#6 12-07-2008 12:06:51

zachar

Początkujący

Zarejestrowany: 01-01-2007
Posty: 10

Re: Dziewczyna z problemem - anoreksja

Trochę czasu minęło i postanowiłem się pochwalić

Mieliście racje. Jak laska ma faceta to nie jest problem. Jest już moja i to mis ie podoba A tamtego ma w dupie

Dzieki koledzy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.seductionpoland.pun.pl