Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 31-03-2008 00:05:42

myju

Początkujący

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 07-01-2007
Posty: 6

Kolejne wyzwanie: Bóg a sex

Witam,

Zaczniemy od początku, jestem z laska już jakieś 8 m-cy,związek trochę na odległość, dziewczyna spoko, tylko jest coś co mnie wkurza od jakiegoś czasu [dokładnie od lanego poniedziałku] i niemoge sobie z tym samemu poradzić. Dziewczyna była dziewicą [ma 20 lat] ale już po paru spotkaniach zabawy na całego dziewictwo się skończyło...... Było ok, spotkania, odstresowywanie jako nagroda za dobre zachowanie. Że dziewczyna wierząca i to dość mocno, był post (przypuszczam, ze tu popełniłem błąd) i sobie laska postanowiła zrobić przerwę od przyjemności. i tak 40 dni nic. Zaraz po poście dziewczyna wylatuje mi z tekstem , ze przemyślała sobie wszystko i chce być dalej ze mną, ale na innych warunkach - no sex , no fan . Dopiero po ślubie. Ja oczywiście tak tak, i do dzieła, i tu moje zdziwko, no za cholerę dziewucha nie chce dostać nagrody w postaci seksu [ale zabawiać sie chce, nawet laskę robi], strzela mi teksty ze Bóg jest najważniejszy, i ze nie możemy tego robić. i tak za którymś podejściem wyszedłem w ogóle od niej [żeby przemyślała swoje błędy]. Nie pomogło. Gada, że dupczenie to grzech jest wielki, ale już o robieniu loda i wszystkim innym tak nie myśli - po prostu zwykły grzech.! I tak już od tygodnia. Przy próbie kochania, wygląda to tak jakby nagle  trzeźwiała i mówi nie i nie pozwala wejść!

Zapytanie mam teraz do was koledzy,:

Czym tu tą kobietę nawrócić  na dobrą drogę ?


Jak by nie było, będzie zajebiście

Offline

 

#2 31-03-2008 15:01:48

Usunięty

Początkujący

Zarejestrowany: 05-02-2007
Posty: 52

Re: Kolejne wyzwanie: Bóg a sex

Ja na Twoim miejscu dałbym sobie spokój z tą dziewczyną. Znajdź sobie inną, bardziej normalną. Ewentualnie postaw sprawę jasno albo Ty, albo religia, jak wybierze te drugie to zakończ związek.

Poza tym nie nawracaj jej na siłę, może on czuje się dobrze z tym co ma.

Ostatnio edytowany przez sariel (31-03-2008 15:02:39)

Offline

 

#3 31-03-2008 15:42:52

soa

Advanced

3430379
Call me!
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 04-02-2007
Posty: 38

Re: Kolejne wyzwanie: Bóg a sex

Masz pole do popisu rozpal laske do goraczki, kontriluj gre, zrob tak aby byla wniebowzieta, zeby umierala z rozkoszy i na tym zakoncz. Jak juz bedzie mysla ze bedziesz chcial wejsc i ja bzyknac, zostaw ja ubierz sie ic poprostu wyjdz, zostaw ja bleble musisz sie przy tym nagimnastykowac bardzo zeby to wyszlo i mialo pozadany skutek ))

Przemysl to dokaldniej i pomysl, posta pisze na szybko, i moze troche nie gramatycznie i merytorycznie ale przekaz powinien byc ok

pzdr
soaX


"Kto sie waha ten czeka...czeka...czeka i traci"

Offline

 

#4 31-03-2008 17:36:56

myju

Początkujący

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 07-01-2007
Posty: 6

Re: Kolejne wyzwanie: Bóg a sex

Osobiście myślę nad tym drugim, trochę sumienia mi mówi, ze psycha siądzie dziewczynie jak jej powiem, ze THE END. Zobaczymy! soa dzięki za pomysł rozpalenia do czerwoności i pójście na spacerek .wyłączę telefon, twierdząc, ze mi bateria padła, tylko rzeczywiście będę musiał sie nagimnastykować . W sumie już coś podobnego zrobiłem, ale nie poskutkowało. Jak wam wpadną do głowy inne pomysły, to czekam na odpowiedź!


Jak by nie było, będzie zajebiście

Offline

 

#5 01-04-2008 20:05:55

szary

Advanced

1068251
Zarejestrowany: 09-12-2006
Posty: 53

Re: Kolejne wyzwanie: Bóg a sex

JA to widze tak... owszem...rozpal ja...ale erotycznie Jak bedzie ci pucowala gale to weź ja na lkoze, zdejmic jej spodnie i wsadź paluszek od raczki..popiesc cycki itd..rozpal ja wszedzie,ale pod zadnym pozorem nie rozpinaj swojego rozporka,a gdy juz bedize prawie dochodzic to.. skoncz ... laska nieco sie zdziwi i napewno zwroci ci uwage dlaczego teraz... mysle ze po 203 razach sama karze cie wejsc pzdr

Offline

 

#6 08-04-2008 23:58:30

Jason

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 23-02-2007
Posty: 64

Re: Kolejne wyzwanie: Bóg a sex

Tak jak chlopaki opisuja rozpal ja i tyle .A jak zacznie cos gadac w tylu ze Bog nie pozwala to powiedz z usmiechem "k**** no nie wierze ze Bog stworzyl taki wspanialy swiat i zabrania ludziom robiejnia czegos , co sprawia im przyjemnosc",albo inaczej spytaj "Skad wiesz czego chce Bog? "
Mozliwosci duzo-proboj

Offline

 

#7 18-04-2008 22:14:07

myju

Początkujący

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 07-01-2007
Posty: 6

Re: Kolejne wyzwanie: Bóg a sex

Rozpalenie podziałano, chyba az za bardzo, bo musiałem uciekać, Wszystko wróciło do normy, to niby było takie proste, a jednak ....


Jak by nie było, będzie zajebiście

Offline

 

#8 18-04-2008 22:31:24

Nevion

Advanced

Zarejestrowany: 17-03-2007
Posty: 47

Re: Kolejne wyzwanie: Bóg a sex

Stary, jesli cos uwazasz za Proste to po prostu jest Proste...


BiErZ od życia to co cHcEsZ, BiErZ od ludzi to co cHcEsZ.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki