Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 24-12-2007 17:30:58

<sweet>

Advanced

553195
Skąd: Prawie jak... w Żywcu
Zarejestrowany: 02-02-2007
Posty: 37

A Conversation About Approaching Women - Juggler [PL]

Pomyślalem, że moźe się to komuś przydać tłumaczone na szybko wiec mogą być pewne niiedociagniecia.
Materiał pochodzi z ebooka "How to be a Pickup Artist"

Pozdo;)

P.S. Reszta w tlumaczenu

Konwersacja na temat podchodzenia do kobiet

Wolfgang: "Mam lęk przed podejściem".

Juggler: "Zajmuje się sztuką spotykania się z kobietami od prawie czterech lat. I nadal mam lęk przed podejściem. To jest naturalne i nigdy nie odejdzie.

Wolfgang: " Nie rozumiesz. Mam zły lęk przed podejściem. Nie mogę pujść i porozmawiać z obcą kobietą. Poprostu nie mogę tego zrobić".

Juggler: "Czy próbowałeś rozmawiać z obcym facetem?"

Wolfgang: "Nie, jestem otwarty".

Kuglarz: "Tak być może. Ale nie musisz zaczynać odrazu od gorącej dziewczyny. Rozmawiaj z innymi ludźmi by osiągnąć rozmowny nastrój. Lubisz chodzić po barach tak?"

Wolfgang: "Nazywamy je pub'ami".

Juggler: "Coś w tym stylu. Kiedy przechodzisz przez drzwi swojego pubu widzisz, kto wygląda przyjacielsko i dostępnie. Nie ważne kto to jest. Poprostu pujdź porozmawać z tamtą osobą.  Nie wahaj się".

Wolfgang: "I co powiem?"

Juggler: "Powiedz tylko cześć. Spytaj jak jest. Zaoferuj, że kupisz tej osobie piwo".

Wolfgang: "Myślałem, że nie mieliśmy kupować napoi".

Juggler: "Oczywiście, że nie. Kiedy on mówią, ′Pewnie lubie litrowe,′ poklep się po kieszeniach i powiedz, ′Kurna zapomniałem portfela′. To jest jedna z chwil kiedy oni będą mogli zaoferować ci kupno jednego".

Wolfgang: "Myślałem, że nie mieliśmy pić kiedy uwodzimy."

Juggler: "Nie mieliśmy. To zaburza twoją ocene sytuacji i sprawia, że musisz iść sie wylać.  Weźmiesz, ten litrowy kufel i dasz komuś innemu i tak voila! Zdobyłeś dwóch przyjaciół".

Wolfgang: "To brzmi troche dziwnie".

Juggler: "Wiem. Ale sedno polega na tym, że chcesz się dobrze bawić i nie brać tego zbyt poważnie. Lęk jest tworzony kiedy myślimy o sobie zbyt wiele. Pomyśl o innych ludziach. Spróbuj ich rozśmieszyć. Spróbuj ich zabawić. Tak jest kiedy się zaprzyjaźniasz. Im masz więcej przyjaciół tym masz więcej opcji. Kobiety pociagają towarzyscy faceci".

Wolfgang: "Co wtedy robię?"

Juggler: "Po tym, jak rozgrzejesz się możesz zacząć podchodzić do innych kobiet".

Wolfgang: "Myślę, że mógłbym jeszcze być przestraszony".

Juggler: "Większość kobiet w pubie jest z innymi dziewczynami albo grupami ludzi.  Nie musisz podchodzić do  lodowej księżniczki. Podejdź do jednej osoby w jej grupie, która jest najbardziej odstająca i przyjacielska".

Wolfgang: "Która to?"

Juggler: "Generalnie oni są tymi, którzy dużo mówą. To może kusić by mówić do cichych osób ale oni są spokojni nie bez powodu. Zwykle nie będą dawać ci dużo od siebie. Chcesz kogoś, kto może cię wmieszać w rozmowe/przedstawić reszcie.

Wolfgang: "Co jeśli ta spokojna osoba jest ta ładną osobą?

Juggler: "Często właśnie tak jest. Ale ona poczuje się rozmowniejsza jeśli zobaczy, że jej przyjaciele cię polubili. Wtedy możesz się prześliznąć.

Wolfgang: "Staje się nerwowy już na samą myśl o zbliżaniu się do pojedyńczej dziewczyny w parku podczas mojej przerwy na lunch."

Juggler: "Tutaj jest moja sztuczka na start. Jak tylko zobaczysz dziewczynę siadającą o której myślisz jest gorąca ale nie dostajesz nerwow do podejściado niej? Wtedy kiedy ona wstaje widzisz , że jej tyłek jest ogromny i kiedy ona obraca się ma dużego, owłosionego pieprza z drugiej strony twarzy?"

Wolfgang: "Nie"

Juggler: "OK być może tylko ja tak mam".

Wolfgang: "Ale wiem co masz na myśli".

Juggler: "Dobrze. Jak się czułeś kiedy tamto się wydarzyło?"

Wolfgang: "Jaki byłem głupi by bać się porozmawiać z nią. Jak ona byłaby szczęśliwa, gdybym z nią porozmawiał".

Juggler: "I jeśli wiedziałbyś jak ona wyglądałaby gdybyś nie był nerwowy, prawda?”

Wolfgang: "Tak".

Kuglarz: "Dobrze chcę, żebyś teraz użył swojej wyobraźni. Jak tylko zobaczysz kobietę do której chcesz podejść wyobraź sobie, że ona ma dużego owłosionego wypełnionego-sokiem pieprza z drugiej strony twarzy i tyłek szeroki na dwa kilometry".

Wolfgang: "Naprawdę?"

Juggler: "Tak. Mam jeszcze dużo takich scenariuszy. Czasami wyobrażam sobie kobiety jako najeżdżające androidy z planety Nietakdużoradochy i muszę je wysadzić w powietrze przez ich rozśmieszanie.  

Wolfgang: "Juggler, z ciebie to dopiero dziwny koleś".

Juggler: "Wielkie Dzięki. Ja też cię kocham. Kolejną rzeczą do wypróbowania jest coś co nazywam opóźnionym exuzem podejścia”.

Wolfgang: “Co to jest?”

Juggler: “Co! Nie wiesz!”

Wolfgang: “Sorry, nie mam zielonego pojęcia”.

Juggler: “Dobra wiec, dają mi swój zegarek”.

Wolfgang: “Yy, OK. Ale bądź ostrożny. Jest drogi.

Juggler: “Jest bezpieczny w mojej kieszeni właśnie tutaj. Teraz idź tam i podejdź do tych dwóch dziewczyn”.

Wolfgang: “I co mam powiedzieć?”

Juggler: “Chcę, żebyś  zapytał jednej z nich o godzine. To jest twój powód do zbliżenia się. Ale chcę, żebyś  zwlekał z tym tak długo jak to możliwe. Chcę, żebyś powiedział, Cześć, jak się masz? Miło cię widzieć. Podoba mi się twoja czapka. Cokolwiek możesz wymyślić. Rób tak, tak długo jak to możliwe. Jeżeli czujesz, że to prowadzi donikąd powiedz, Ach, tak. Prawie zapomniałem. która jest godzina? To jest twoja siatka bezpieczeństwa.

Wolfgang: "OK zrobię to".

Juggler: "Jeszcze jedna rzecz. Podejścia wydają się naturalniejsze kiedy masz rozpęd. Na przykład jeżeli siedziałeś przy stoliku w kawiarni i to było trzynaście minut, czterdzieści sześć sekund temu a ty nadal nie zacząłeś rozmawiać z gorącą małą francuską siedzącą naprzeciwko to możesz poczuć się bardzo niezgrabnie uruchamiając rozmowę mimo upływu tego czasu. Ale jeśli opuścisz to miejsce i podejdziesz do lady by kupić ciastko to bedzie odczuwane bardziej naturalnie kiedy zaczniesz rozmowe jak tylko wrócisz i znów się przysiądziesz, "Vous êtes vous ennuyé de moi ?"


UCZĘ SIĘ, WYPRÓBOWUJE, MODYFIKUJE!

Offline

 

#2 24-12-2007 20:17:19

brzozik

Advanced

2900350
Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 10-11-2006
Posty: 189
WWW

Re: A Conversation About Approaching Women - Juggler [PL]

Według www.translate.google.com zdanie:
'Vous êtes vous ennuyé de moi?' oznacza : 'Did you bored me?'


Uciekając od księcia, Kopciuszek zostawił drugi but na podłodze, spódniczkę na żyrandolu, bluzkę na komodzie... Ale o tym bajka milczy.

Offline

 

#3 26-12-2007 14:59:04

RAGE87

Advanced

Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 14-01-2007
Posty: 50

Re: A Conversation About Approaching Women - Juggler [PL]

ten artykuł pochodzi  z Juggler - How to Meet and Connect with Women, ebook jest dobry i go warto byłoby przetłumaczyć, sam zacząłem robić z niego notatki na papierze, w wolnym czasie przepiszę je do doc'a, jeśli znajdę ten czas


ŻYJMY SZYBKO
UMIERAJMY MłODO

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovÊ jímky Stochov septiky výroba a Szamba betonowe Nysa