Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 29-09-2006 20:07:30

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Hoop Theory

Hoop Theory
Inaczej: Teoria obręczy lub Teoria krzyżowych pytań

Nie musisz odpowiadać na pytania zadawane Tobie przez laskę. W Hoop Theory laska zakłada Ci obręcz i WSN myślą, że są zobowiązani odpowiadać.
Najprościej, przejmij obręcz od niej i pokonaj ją jej własną bronią lub załóż inną obręcz. Albo... nie wpadaj w jej zasadzkę i nie odzywaj się. CISZA jest najlepszą odpowiedzią:

Przejęcie
HB: Postawisz mi drinka?
PUA: TY postaw mi drinka, a potem zobaczymy.

Wykorzystanie innego
HB: Dlaczego ze mną rozmawiasz?
PUA: Hej, czemu używasz takiej jaskrawej szminki?

Cisza:
HB: Co jest z Tobą?
PUA: -----

Pozdro

Offline

 

#2 29-09-2006 21:04:16

Strider

Advanced

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 34

Re: Hoop Theory

Hej , możecie napisać więcej szczegółow na temat Hoop Theory ? Brzmi zachęcająco , z chęcią nauczę się czegoś nowego ...


"Put a beautiful women under your spell..."

Offline

 

#3 30-09-2006 20:07:25

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Re: Hoop Theory

To jest nic innego jak odpowiedzi na Suko-testy (było na TU http://tajemniceuwodzenia.pl/forum/view … =sukotesty)

Tak to się nazywa profesjonalnie (z forum Mystery'ego)
Jak bedzie coś więcej na ten temat na Mystery's Forum, to zamieszczę w tym temacie.

Pozdro

Offline

 

#4 30-09-2006 20:10:17

b1aly

VIP

9558393
Skąd: SOSNOWIEC
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 87

Re: Hoop Theory

cisza hmm...ja jakos wole na jej suko testy odpowiadac zartem albo cietym komentarzem,jak bedziesz cicho to spewnoscia pomysli ze jestes niesmialy badz nie masz doswiadczenia...


...PuT BeAuTiFulL WoMeN UnDeR YoUr SpElL...

Offline

 

#5 09-10-2006 22:43:48

FAM

Advanced

9299809
Zarejestrowany: 28-09-2006
Posty: 28

Re: Hoop Theory

wklejam watek z www.nlppolska.pl
- sadze ze bardzo przydatny , badz mogacy stanowić pewien wzor :

Mów o co Ci chodzi...

Zamierzałem zobaczyć czy jesteś właściwą dla mnie osobą.

Chciałem po prostu powiedzieć Ci komplement.



Mam chłopaka i to mi wystarcza...

Nawet nie wiesz jak się cieszę, że znalazłaś w końcu kogoś kto spełnia Twoje wszystkie oczekiwania i docenia Cię w najdrobniejszych szczegółach

Bardzo się cieszę, że masz kogoś kto jest w stanie zaspokoić wszystkie Twoje i potrzeby i jest bez wad. Bo jeżeli nie spełnia on wszystkich Twoich kryteriów to może wytworzyć się w Tobie nowy kierunek i możesz wtedy wybrać tego mężczyznę, który jest w stanie spełnić wszystkie Twoje marzenia

Bardzo dobrze, że masz swoją gwiazdę, to oznacza, że idziesz w dobrym kierunku i może zdarzyć się tak że pójdziesz jeszcze wyżej i wtedy spotkasz mnie na swej drodze jaką Cały gwiazdozbiór i wtedy doznasz czegoś o czym nawet w tej chwili nie jesteś w stanie marzyć.



Nie nie spotkam się z Tobą...

Szkoda, że nie mogłem odkryć w Tobie jak niezwykłą jesteś Osobą

Tak, rozumiem, postanowiłaś, że nie spotkasz się ze mną, także spróbuj nie myśleć o tym, jak bardzo miło moglibyśmy spędzić czas razem w kinie lub na spacerze.



Czy ty już mnie nie kochasz...

A czy można nie kochać kogoś tak wyjątkowego jak Ty. (można)

Bardzo dobrze, że o to pytasz bo to oznacza jak bardzo Ci na mnie zależy i na mojej miłości, która mogłaby Cię wprawić w stan tak upojnego uniesienia jakiego jeszcze dotychczas nie przeżyłaś z żadnym innym mężczyzną.

Bardzo dobre pytanie to oznacza że głęboko w Twojej podświadomości masz obraz mnie jako tego mężczyzny, który jest w stanie zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby



Nie dzwoń do mnie...

Myślę, że nie będę miał na to czasu.

Słuszna decyzja, jesteś bardzo rozsądną kobietą, która zasługuje na to, aby spotykać się tylko z przyzwoitymi chłopcami, którzy pozwolą Ci czuć się w swoim towarzystwie bezpiecznie. Kiedy już uświadomisz sobie ile możesz stracić, wtedy może się zdarzyć , że bardzo głęboko zapragniesz ze mną spotkania. I już będziesz wiedziała jak bardzo miłe i ekscytujące jest bycie ze mną.

Oczywiście, że nie zadzwonię ale jeszcze jak rozmawiam z Toba to
muszę Ci powiedzieć, że to może być niezwykłe doświadczenie zwłaszcza kiedy zaczniesz tak bardzo za mną tęsknić i nie usłyszysz telefonu ode mnie



Czego chcesz...

A już nic. Na razie.

Właśnie chciałem powiedzieć Ci komplement. Masz niezwykłą fantazję co się rzadko zdarza u kobiet.

Bardzo dobre pytanie, możesz dzięki niemu odkryć to w mężczyźnie z którym rozmawiasz o czym marzyłaś całe życie. I to może pozwolić Ci doświadczyć czegoś, czego nie był Ci w stanie dać żaden wcześniejszy mężczyzna.

Bardzo dobre pytanie, bo ono może Ci pozwolić odkryć wyjątkowość mojej osoby i to jak bardzo wiele niezwykłych rzeczy mogłabyś ze mną przeżyć.



Jestem bardzo zajęta... Ok. Oddaję Ci cały Twój czas dla Ciebie. Jak już będziesz trochę wolna to możesz do mnie zadzwonić o ile mnie złapiesz.

Jasne może Ci to pozwolić uświadomić sobie fakt, iż jestem tym jedynym na świecie mężczyzna, który jest w stanie spełnić Twoje wszystkie marzenia

O! to oznacza iż umiesz wykorzystać czas, którym dysponujesz. Może tak się zdarzyć, że możesz w sobie odkryć jak ile ten sam czas może dać Ci przyjemnych doznać z mężczyzną, do którego skierowałaś swoje słowa.

Ja Cię przepraszam ale muszę już kończyć z Tobą rozmowę...

Nie zamierzałem dłużej z Tobą rozmawiać.

Ok. nie ma sprawy tez muszę już lecieć.

Nie musisz mnie przepraszać, po to żeby skończyć ze mną gadać, po prostu kończysz i koniec. To może Ci pozwolić odkryć w Tobie mnie jako tego mężczyznę, który jest w stanie dać Ci to czego nie był w stanie dać Ci żaden inny facet

On jest głupi...

Szkoda, że tak mało mężczyzn na świecie, którzy potrafią zrozumieć potrzeby kobiet i są w stanie je wszystkie zaspokoić.


Zgadza się i nie warto nim zaprzątać sobie głowy.

Słuszna uwaga to oznacza, że jesteś bardzo błyskotliwą kobietą, że zauważasz takie rzeczy przez co bardzo głęboko w Twojej świadomości rysuje się ten właściwy obraz mnie jako tego mężczyzny, który jest w stanie doprowadzić Cię do takich stanów o jakich zawsze marzyłaś i jest w stanie mądrze te stany wznieść w tobie jeszcze bardziej także możesz doświadczyć takich rozkoszy jakich Ci nie dał dotychczas i nie był w stanie dać żaden inny mężczyzna.


Wynoś mi się...

Właśnie chciałem Ci dać to czego tak bardzo potrzebujesz, to o czym marzysz. Wiesz co ranisz moje uczucia.

Bardzo dobrze, że mnie gonisz, bo to oznacza jak wielki wpływ maja na Ciebie moje słowa a jak jeszcze większy mogą mieć na doprowadzenie Cię do Takich stanów ekstazy jakich do tej pory z nikim nie przeżyłaś.

I słusznie, że mnie gonisz, bo nie powinnaś zadawać się z kimś kto jest w stanie Cię tak zaintrygować, że nie dałabyś potem rady żyć beze mnie

Oczywiście ale już jak tu jestem to tak przy okazji powiem, że jesteś bardzo stanowczą kobietą. Jest to bardzo cenna i rzadko spotykana cecha u kobiet.

Nie mam czasu...

Jasne i nie zawracam już głowy.

Bardzo świetnie, bo to oznacza że każdą chwilę potrafisz wykorzystać. I
może zdarzyć się tak, że wykorzystasz tę szansę by przeżyć ze mną coś
bardzo ekscytującego, czego nie dał Ci wcześniej żaden facet.

Tak rozumiem i lecę już. Spróbuj nie myśleć o tym, jak bardzo miło
moglibyśmy spędzić czas razem rozmawiając na tematy, które Cię
interesują

Im bardziej nie masz czasu tym bardziej zdajesz sobie sprawę jak bardzo
miło i przyjemnie mogło by odbyć się nasze spotkanie.


Ja muszę już lecieć...

O kuźwa jak późno. Ale mnie zagadałaś. Pa.

Pewnie, nie powinnaś się zadawać z mężczyzną, który jest w stanie Cię doprowadzić do wrzenia zmysłów, bo można się od tego uzależnić i chcieć więcej i więcej.

Jak mus to mus jak trzeba lecieć to trzeba ale jak już tu jestem to może
moglibyśmy albo nie dobra lecę. Pa

Nie mogę teraz rozmawiać...

Przykro mi nie będę miał potem czasu.

Tak rozumiem spróbuj nie myśleć o tym jak mogła by to być
miła rozmowa dla nas a w szczególności dla Ciebie gdybyś
mogła

I bardzo dobrze bo to oznacza iż głeboko w Twojej podświadomości rysuję się obraz mojej osoby jako tego mężczyzny, który jest w stanie spełnić Twoje marzenia

Jasne, myślę że nie powinniśmy nawet z sobą rozmawiać, gdyż
mogło by to spowodować, że zaczęłabyś latać za mną kiedy byś
się dowiedziała co możesz otrzymać ode mnie i czego nie jest w
stanie Ci dać żaden inny mężczyzna


Zadzwoń do mnie innym razem...

Przypomnij mi, że mam Ci coś do powiedzenia na Twój
temat czego się nie spodziewasz.
Zobaczymy co się da zrobić.

Jeżeli będę mógł to być może zadzwonię. Zobaczymy.


Nie lubię tego...

Sorry no już mnie tu nie ma. Wiem już, że nie jesteś właściwą dla mnie osobą.


Rozumiem Cię, że nie lubisz tego możesz zatem pójść ze mną do kina o ile ja będę miał czas i możemy porozmawiać na tematy, które nas interesują.

Im bardziej mnie nie lubisz tym bardziej możesz sobie uświadomić fakt jak bardzo mnie pożądasz.


Nie interesuje mnie to...

A mnie to nudzi.

No i pewnie każdy powinien mieć swoje własne zainteresowania

To bardzo dobrze, że nie interesuje Cię to możesz przez to uświadomić sobie fakt jakim jestem niezwykle interesującym mężczyzną.



On jest mój jedyny...


(jest u mnie ze swoim chłopakiem i wyraża się o nim przy mnie)
Cieszę się, że ten chłopak to Twój jedyny. Jak nie wiele kobiet potrafi
tak docenić takich ludzi (gest ręką – jak głaskanie małego chłopca)

Bardzo się cieszę, że masz tego jedynego, który zaspokaja wszystkie Twoje potrzeby i docenia Cię we wszystkich Twoich szczegółach, bo jeżeli tak nie jest to może zdarzyć się, że zdecydujesz się wybrać tego mężczyznę który spełni wszystkie Twoje marzenia i z którym przeżyjesz to czego nie może Ci dać ten chłopak z którym teraz jeszcze jesteś.

Super, że tak podchodzisz do swego chłopaka, bo to oznacza, że możesz rzeczywiście spotkać tą jedyną osobę na świecie i dostrzec kim tak naprawdę jestem i jak wielkie rzeczy mogłabyś ze mną przeżyć gdy byś pozwoliła sobie na coś więcej.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://http://dwo.org.pl