Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 07-11-2007 20:52:16

brzozik

Advanced

2900350
Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 10-11-2006
Posty: 189
WWW

Za dużo zainteresowania.

Zauwazylem ostatnio ze wykazuje za duzo zainteresowania, co jest czesto przyczyna moich flake'ow z ladniejszymi laskami.. Sam wlasciwie nie za bardzo wiem jak to dawkowac, bo obracam sie w direkcie, wiec okazywanie zainteresowania z mojej strony jest oczywiste. Kiedys moj kumpel natural powiedzial mi 'nie pokazuj pannie na poczatku ze ci na niej zalezy'. Tylko ze to przeciez wlasciwie jest istota directu. Skoro jestes z nia tak szczery, to nie ma bata, zeby nie wiedziala ze jestes nia zainteresowany.

Doszedlem do wniosku, ze wykazywanie zainteresowania a pokazywanie ze na niej zalezy to sa dwie rozne rzeczy. Teraz tylko dopracuje rozumienie obu tych pojec.

Generalnie opisze to na przykladzie.
Poznalem panne w necie. Na poczatku bylo spoko, zainteresowala sie, pozniej niestety mnie to za bardzo wciagnelo. Ostatecznie po naradzie z Sarielem stwierdzilem ze napisze jej zupelnie cos co przeczylo mojemu dotychczasowemu zachowaniu. Napisalismy razem, ze mam jej cos do powiedzenie, ze nie moge tego zrobic przez gadu tylko live(zeby w koncu doprowadzic do spotkania) i na koncu 'myslalem ze jestes inna'. Tu w koncu zauwazylem ze pannie malo co zalezy, wiec napisalem jej ze bedzie lepiej jesli zakonczymy znajomosc juz na takim etapie. Nie odpisala, wiadomo ze mnie sprawdza.

Coz, wydaje mi sie ze problem polega troche na byciu needy. Wiem ze nie bycie needy polega na mysleniu nie o byciu needy, a dodatkowymi bodzcami wspomagajacymi sa inne targety i lifestyle.

Z drugiej jednak strony nie rozmawialem z nia tak z kolei duzo. Ale widzialem ze panna testuje mnie od poczatku, nie podobalo jej sie ze bylem tajemniczy, pozniej wybredzala ze nie widac mojej twarzy na zdjeciach (teraz jak to czytam to brzmi to dla mnie abstrakcyjnie).

Generalnie plan mam taki : olewac, olewac przez jakis czas, jak napisze to 'nie bede rozmawial z toba na gg. spotkajmy sie', jesli sie nie zgodzi, to sie pozegnam 'nie mamy o czym gadac, czesc.' .

Jesli macie jakies inne pomysly, to napiszcie tu. Powaznie powinienem sie zastanowic nad swoim PU. Tym bardziej ze mam jakis przelomowy moment w ktorym zaczynam widziec potencjal mojego miasteczka. I ostatnimi czasu zrobilem wiecej approachy niz w ciagu calego poprzedniego roku u mnie w miescie . Brakuje mi troche club game, ze wzgledu na marnosc klubbingu, tylko wierze ze jesli przezwyciezylbym ta niechec do naszych 'przybytkow' to moglbym sie wzbogadzic.

Wracajac do tematu. Moje przemyslenie : wykazywania zainteresowania przez slowa, ukazywanie ze mi zalezy - moj stan i poczucie sytuacji. Wiem, jak to jest, bo mam znajoma, ktorej wykazuje mase zainteresowania, i z wzajemnoscia, ale wiem ze podchodze do niej totalnie na luzie i nie ma we mnie nic needy. Teraz chce zebyscie podali mi jakies sposoby dostosowania tego stanu do kazdej sytuacji, czy to siedzac w domu uwodzac przez internet, czy to w polu, zeby inner byl taki jak chce sie zawsze.

Pozdro.


Uciekając od księcia, Kopciuszek zostawił drugi but na podłodze, spódniczkę na żyrandolu, bluzkę na komodzie... Ale o tym bajka milczy.

Offline

 

#2 07-11-2007 23:29:23

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: Za dużo zainteresowania.

Moim zdaniem kluczem jest postępujące zainteresowanie sobą kobiety przy jednoczesnym olewaniu Nie zrób z siebie przyjaciela, nie narzucaj się, bądź niedostępny a sama przyjdzie (ciągłe zwiększanie att to podstawa)


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
HOTEL BLUE COSTA Panama