Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 01-11-2007 22:24:49

Usunięty

Początkujący

Zarejestrowany: 05-02-2007
Posty: 52

How to get a social life. [PL]

Autor: ???
Tłumacze: sariel & ExtremePL


W duchu bycia cool i utrzymywaniu tego, oto przewodnik, który pomorze zbudować Ci życie towarzyskie. To jest rodzaj "wielkiego wejrzenia" i jest nastawionym w kierunku ludzi którzy nie są zbyt towarzyscy w tej chwili. Jeżeli kiedykolwiek byłeś samotny i sfrustrowany i każdy to akceptował to znasz te rzeczy i nie znalazłeś żadnych informacji na ten temat? Taa, ja też. Przyjmując te zagadnienia poprawisz jakość swego życia i gry przez subtelne wolno-palący efekt który zdarzy się kiedy będziesz pracował nad swoją całą osobowością. 

Podstawy i zasadnicze warunki:

Nie musisz być super fajną osobą żeby mieć życie towarzyskie - to jedynie mit jaki samotni ludzie podświadomie kultywują. Dopóki jesteś przyjazny i sympatyczny znajdziesz grupę przyjaciół, z którymi miło spędzisz czas. Mogą oni nie być w 100% tacy o jakich marzyłeś, ale na początek wystarczą. Powinieneś mieć następujące umiejętności:

- Podstawowe umiejętności konwersacyjne. Umiejętność spotkania się z kimś sam na sam i prowadzenia dość dobrej rozmowy oraz spotykania się z grupą ludzi i ‘uczestniczenia’ w życiu tej grupy np. poprzez włączanie się do rozmowy. Dobrze jeśli wiesz jak prowadzić ciekawą rozmowę (zabawną, interesującą itp.), a przy tym nie zanudzić towarzyszy na śmierć przez bycie negatywnie nastawionym albo mówienie tylko o tym o czym Ty chcesz mówić. Doskonale, jeżeli chcesz, aby to co mówisz było interesujące i abyś w 95% był w stanie zrobić to co mówisz.

Podstawowa dobra postawa. Zajmiemy się tym trochę później. Na początek powiem, że musisz być przyjacielski, towarzyski i myśleć dobrze o innych ludziach.

- Podstawowe umiejętności towarzyskie. Mam tu na myśli umiejętność odnoszenia się do innych ludzi (tworzenie z nimi relacji), stwarzanie dobrego wrażenia oraz nie wyjście na kompletnego idiotę. I wcale nie potrzebujesz super czy nawet dobrych umiejętności towarzyskich żeby to osiągnąć. Wielu idiotów ma przyjaciół ale jeżeli Ty nawet nie potrafisz zagadać do człowieka bez opryskliwości, gorzkości lub wymądrzania się albo całkowitym skupieniu się na sobie, popracuj najpierw nad tym.

- Podstawowy poziom wyglądu. Kto chce wychodzić gdzieś z obleśnym grubym niechlujem? Ogarnij się, ubierz porządnie, bądź czysty itp.

Pewny poziom posiadania jaj. Bycie w stanie dzwonić do ludzi z pytaniem o spędzanie razem wolnego czasu bez obawy przed olaniem. Bycie w stanie rozmawiać z nieznajomymi na imprezach, wypowiadać się w grupie itp. itd. Poznawanie przyjaciół może być trochę przerażające. Możesz zostać odrzucony. Możesz mieć momenty zwątpienia. Oni mogą Cię nie lubić. Musisz być w stanie zapomnieć o tych negatywnych odczuciach - to na szczęście łatwiejsze niż postępowanie z kobietami.

Możliwość bycia wesołym gościem.. Kiedy spotykasz się z ludźmi jesteś wesoły. Robisz interesujące rzeczy. Fajne sytuacje sprawiają, że ludzie chcą się z tobą spotykać.

Pewien poziom perswazyjnych umiejętności. Jeśli dzwonisz do Janka i proponujesz mu spędzenie razem czasu, a on nie jest pewny powiedz: ‘ah, czemu nie, chodź człowieku!’, przekonaj go. Powinieneś wykręcać czasem ludziom ręce

Masz pomysł? Nie musisz spełniać jakichś wygórowanych standardów żeby zdobyć przyjaciół. Ale jeśli jesteś bardzo nieśmiały albo niepewny siebie możesz dostrzec, że masz przez to problemy.
Oczywiście, lepsze umiejętności towarzyskie to lepszy start. Więcej ludzi Cię lubi a co za tym idzie więcej ludzi chce się tobą spotykać.

Gdzie samotni ludzie popełniają błędy:

Oto część gdzie mówię czego nie robić. Samotni ludzie często popełniają te błędy:

- Mają tendencje do bycia skrępowanymi przez to, że są samotni, izolują się od innych ludzi, powiększając swój problem.

- Mają tendencje do myślenia o innych negatywnie, stawiania ich w złym świetle. Nie jestem pewny czy to symptom samotności czy jest to w nich głębiej zakorzenione. Możliwe, że powodem jest ich myślenia ‘Jestem przegrany, Ci ludzie mnie nie lubią, muszę ich spławić zanim oni spławią mnie’

- Bywają niepewni siebie, niezadowoleni i źli na siebie. Mają tendencje do myślenia, że nikt ich nie lubi. Jeśli przebywają z ludźmi przypuszczają, że te osoby będą miały później o nich złe wrażenie.

- Mają tendencje do posiadania niskich umiejętności towarzyskich. Skupiają się przede wszystkim na swojej niepewności i kiedy spotykają się z drugą osobą nie mogą się na niej skupić.

- Brakuje im inicjatywy, oczekują od innych, że zrobią całą pracę za nich, a oni na końcu się w to włączą. Myślą błędnie, że jeśli nikt ich nigdzie nie zaprasza to nikt ich nie lubi.

- Jeśli zostają gdzieś zaproszeni, istnieje spora szansa, że odrzucą to zaproszenie. Być może dlatego żeby potwierdzić sobie, że nikt ich nie lubi i dlatego nie będą mieli z tego zabawy. Inaczej mówiąc, przepuszczają szanse żeby poprawić swoje umiejętności społeczne.

- Mogą być tak niedoświadczeni społecznie, że po prostu nie wiedzą jak działają relacje koleżeńskie oraz czego od tych relacji mają oczekiwać. Dlatego mogą oni reagować zbyt mocno np. na odmowę spowodowaną normalnym argumentom lub planami, które w ich oczach są odrzuceniem.

Możesz zobaczyć jak ten cały mindset powstrzymuje Cię przed zdobyciem przyjaciół.

Właściwa postawa:

Teraz porozmawiajmy o tym co POWINIENEŚ ROBIĆ.

Poniżej znajduje sie postawa nr 1 jaką powienienś przyjąć:

Zawsze zakładaj, że wszyscy Twoi przyjaciele i znajomi myślą, że jesteś boski, kochają się z tobą spotykać ale są odrobinę bezmyślni co do Ciebie i nie wychodzą z jakąkolwiek inicjatywą.

Poza tym bądź szczery z ludźmi, to zawiera wiele rzeczy, ale głównie to mówi, że jeśli chcesz mieć życie towarzyskie MUSISZ pracować nad tym i wykazywać inicjatywę. Rzeczywiście, wiele razy Twoi przyjaciele będą dzwonić do ciebie z propozycjami, a czasem po prostu nie (Ale nie myśl, że cię nienawidzą, po prostu o tym nie pomyśleli). Więc jeśli będziesz planował swój weekend nie siedź na dupie czekając na telefony. Bierz się do roboty. Powinieneś robić rzeczy takie jak:

- Bądź w kontakcie z przyjaciółmi. Nie oczekuj, że do Ciebie napiszą. Jak to mówiłem powyżej, oni będą szczęśliwi słysząc, że chcesz gdzieś się z nimi wybrać, ale są zajęci, nie pomyśleli o tym lub są trochę poddenerwowani i nigdy się z Tobą sami nie skontaktują. Musisz dbać o to, żeby relacje nie umarły.

- Dowiedz się co wszyscy robią w weekend. Nie łódź się, że zadzwonią do ciebie i powiedzą kiedy są wolni. Zadzwoń do nich lub wyślij krótkiego e-maila z pytaniem co będą robić. Oni mogą być zajęci lub być wolni w niektórych dniach. Kiedy znasz plany wszystkich możesz o wiele lepiej planować inne sprawy. 

- Zapraszaj ludzi, żeby zrobili coś wspólnie z Tobą (To będzie znaczyło, że jesteś wystarczająco interesujący aby spędzać z tobą czas).Tak, to trochę pomniejsza Twoje jaja, ale jeśli gdzieś się wybierasz to zaproś kogoś żeby poszedł tam z Tobą. Przypominam, siedzenie na dupie i czekanie na telefon nie jest dobrym pomysłem.

Nie bój się pytać o to czy ktoś chce z tobą gdzieś iść. Nie pokazujesz wtedy, że jesteś przegrany przez narzucanie się. Jeśli ktoś robi coś co brzmi fajnie, zapytaj czy możesz się tam wybrać z nim. Możesz powiedzieć ‘Czy będziesz miał coś przeciwko jeśli dołączę do ciebie?’ lub ‘Brzmi nie źle, może wybrałbym się tam z tobą?’

- Bycie w stanie skoordynować kilkunastu ludzi żeby zorganizować większy wypad. Na początek proponuje zadzwonić do 3 osób i umówić się z nimi do baru.

To najdłuższa lekcja w poście aż do mojego zmartwienia. Jeśli chcesz mieć życie towarzyskie zapomnij o jakichkolwiek głupich teoriach o byciu przegranym. Pracuj żeby to osiągnąć i włóż trochę wysiłku w spotykanie się z ludźmi. Zapraszaj ludzi, aby z tobą gdzieś wyskoczyli jak jakiś skurwiel. Ale gówno! Idę na przeciw sobie tutaj. Pójdźmy do zapraszania ludzi na pierwsze spotkanie.

DUŻA LEKCJA # 2:

Na początku nie obawiaj się o to z kim będziesz się spotykał i co będziesz z tymi ludźmi robił.

To jest prawda czy tylko udajesz towarzyskie życie czy zaczynasz przezwyciężać problemy z jakiś życiowych okoliczności Na początek Twoim celem jest tylko robienie czegoś innego niż nocne oglądanie TV lub siedzenie przed komputerem. Możesz pozwolić sobie na wybór, ale tylko wtedy jeśli masz więcej opcji do wyboru. To jest właśnie lekcja o tym:
Nigdy nie odrzucaj zaproszenia.

Prawdopodobnie słyszałeś to wcześniej. Jeśli ktoś zaprosi Cię żeby wspólnie coś zrobić, a nie masz innych planów to poza wyjątkowymi sytuacjami, powinieneś się zgodzić. To będzie fajniejsze niż myślisz i zdobędziesz doświadczenie w socjalizowaniu się. Kiedy już będziesz ultra popularny i zasypywany propozycjami to oczywiście możesz zignorować tą zasadę, ale nigdy wcześniej.

Nachodzi także myśl, że będziesz musiał czasem się poświęcić żeby zyskać życie towarzyskie. Np. jeśli ktoś zadzwoni do Ciebie i zaprosi na spotkanie do baru, a jest 23 w piątek, jesteś zmęczony to mimo wszystko powinieneś być gotowy i iść. Nigdy nie odrzucaj zaproszenia.
Jeśli na początku będzie spotykał się z ludźmi, którzy są w twoim mniemaniu trochę idiotami lub zarozumialcami, toleruj to dopóki nie zdobędziesz nowych znajomych. Oczywiście, jeżeli oni są całkowicie chorzy i nabijają się z Ciebie, nie zadawaj się z nimi, ale jeżeli masz te uczucie, że możesz robić coś lepiej lub Ci kolesie nie są kompletnie w  Twoim typie to trzymaj się tego

Oczywiście nie bycie kapryśnym jest dobre, ale faktycznie lubienie dużej liczby ludzi jest lepsze.. Im więcej typów ludzi lubisz tym więcej ludzi będziesz chciał poznać. Ale nie mogę zmienić Twojej osobowości. Jeśli jesteś trochę samotnikiem i prowadzisz selekcję wśród poznanych osób to co ja mogę zrobić?

Okay, gdzie jesteśmy? Powiedziałem Ci, że na początku musisz wykazywać inicjatywę i nie być kapryśnym, a twoja aura samotności zniknie. Ale ja ciągle mam z tym problem. A co na temat spotykania ludzi pierwszy raz. Obiecałem to na końcu ostatniej sekcji.
Okay, następna lekcja:

Zdobywanie nowych przyjaciół nie jest trudną sprawą. Jeśli ktoś przypadnie ci do gustu weź kontakt do niego, a następnie zaproś tą osobę żeby spędzić razem czas robiąc coś wspólnie. Jeżeli regularnie spotykasz się z tą osobą i rozmawiacie na głębsze tematy, to Ty masz nowego przyjaciela. Jeżeli coś się spieprzy po kilku razach to nie jest nic dużego.

Jedna sprawa *zawsze bierz od ludzi jakiś kontakt do nich* Idealnie jeśli masz telefon komórkowy żeby zapisać te dane. Potrzebujesz komórki bo wiele twoich planów może lec w gruzach w ostatniej chwili przez jej brak. W każdym razie zdarzało się, że jedynie poznawałem kogoś spoko, ale nie brałem namiarów i nigdy więcej się z tą osobą nie widziałem. Jeśli miałem numer do tej osoby mogłem zaprosić ją na wspólny wypad.
Inną rzeczą jest to, że czasem przyjaźnie mogą rozwijają się bardzo szybko. Jeśli spotkasz kogoś kto zostanie Twoją ‘bratnią duszą’ możecie zostać przyjaciółmi w kilka dni. Zwykłem myśleć, że musi minąć pewien odstęp czasu zanim dołączysz do grona przyjaciół jakiejś osoby. Czasem powinieneś pogadać z tą osobą 3-5 razy zanim zaprosisz ją na piwo. Ehh, rzeczy są szybsze niż to. Głupie założenia.

Okay, to nie jest w jakimkolwiek logicznym porządku. Właśnie zdałem sobie z tego sprawę. Następną lekcją jest:
Najlepsza droga do zachęcenia kogoś do zrobienia czegoś to zasugerowanie, że nie wymaga to od niego dużo wysiłku.
Czemu o tym mówię? Jedna rzecz, o której nie wspomniałem to fakt, że wielu ludzi już ma swoje życie towarzyskie. Oni mogą być zajęci, mają dużo spraw na głowie. Prawdopodobnie są zadowoleni z tego co mają i ich celem nie jest zdobywanie nowych przyjaciół. Najlepszym wyborem w przypadku takich ludzi będzie zaproponowanie im czegoś co nie wymaga zbyt dużo wysiłku z ich strony. W przeciwnym wypadku mogliby zacząć zastanawiać się nad sensem tej sprawy i wycofać się. Nie planuj wielkiego wypadu ponieważ oni może mają podróżować od dwóch godzin do trzech tygodni od teraz. Zapytaj ich czy nie chcą wypić szybkiego piwa z tobą po pracy czy szkole. Możesz też spotkać się z nimi gdzieś gdzie oni mają obowiązek być.

Poznawanie ludzi.

Wspomniałem już, że zdobywanie przyjaciół nie jest czymś skomplikowanym i jeśli gdziekolwiek poznasz spoko osobę wystarczy, że weźmiesz jakiś namiar na nią i zaprosisz go gdzieś. Jednak musisz poznać nowych ludzi, żeby to zrobić.

- Po pierwsze, najłatwiejszą drogą żeby szybko mieć życie towarzyskie to zacząć spotykać się z gośćmi z ASF (chodzi tu o grupy innych podrywających z twojej okolicy np. z tego forum). Idź na spotkanie takiej grupy jeśli jakaś istnieje w twojej okolicy. Ktokolwiek kto się wyróżnia i regularnie podchodzi do dziewczyn na
pewno jest spoko. Będziesz potrzebował także kilku ‘normalnych’ przyjaciół, ale to już trudniejszy początek.

- Po drugie: zwykłe miejsca pracy i szkoły. Jeśli rozumiesz się z kimś dobrze zaproś go gdzieś po pracy albo zajęciach. Ludzie mogą odmawiać. Przyjmij to ze spokojem i naturalnie ponieważ niektórzy ludzie myślą, że mają już przyjaciół, a Ty jesteś tylko osobą z klasy/pracy. Więc możesz bez problemu wyjść z pomysłem spotkania.

- Następnie, są przyjaciele i znajomi Twoich przyjaciół i znajomych. Z pewnością wychodzisz gdzieś z tymi ludźmi. Weź od nich jakiś kontakt i zrób coś razem z nimi. Nie zakładaj, że nie widzisz ich zbyt często i nie potrzebujesz ich. Oczywiście mógłbyś widzieć ich cały czas, ale tylko w pewnych przypadkach. Kółka społeczne pokazują, że najlepiej zdobyć jednego fajnego przyjaciela, a następnie przypaść do gustu jego znajomym/współlokatorom i zostać zaakceptowanym w jego grupie.

- Poznawanie ludzi w klubach i barach jest całkiem łatwe, dzięki temu zyskasz trochę barowych oraz klubowych znajomych. Możesz poznawać ich regularnie, a następnie gadać z nimi kiedykolwiek tylko będziesz w tym barze. Możesz także wziąć na nich namiary i zadzwonić pytając czy będą tej nocy w klubie. Poza tym spotykając ich możesz umówić się z nimi w tym lokalu na noc X kiedy są np. Twoje urodziny lub cokolwiek innego. Poznawaj także ich przyjaciół. Przecież jesteś wystarczająco odważny żeby rozmawiać z ludźmi w barach, prawda?

-Przypadkowi ludzie spotykani na imprezach to dobry cel

- Twoi sąsiedzi są również dobrzy. Przecież wiesz gdzie ich spotkać, możecie razem powiedzieć ‘spotkajmy się’ lub ‘wpadnijcie do mnie kiedyś’ i to nic nie znaczy? Więc przyjmij ich ofertę.
- Ludzie w dojo, na ścianie wspinaczkowej, basenie lub gdziekolwiek indziej są doskonałymi kandydatami.

To prawie to. Jeśli usiłujesz poznać nowych ludzi musisz więcej wychodzić. Wstąp do jakiejś organizacji studenckiej jeśli mieszkasz w miasteczku uniwersyteckim. Tylko nie wstępuj tam jeśli twoim jedynym celem jest poznanie ludzi bo nie poznasz nikogo i zostaniesz uznany za zarozumialca. Jeśli możesz znajdź pracę w towarzyskim miejscu. Słyszałem, że dobre są restauracje. Bary są prawdopodobnie lepsze.  Dobrze jeśli w tym miejscu jest wielu ludzi w twoim wieku. Powinieneś też rozważyć. Musisz również rozważyć wychodzenie z samym sobą. Szybciej lub później skończysz tylko jak zaczniesz z kim rozmawiać. Mówię o rzeczach, które możesz chcieć robić jak np. chodzenie na koncerty, kabarety, picie drinków po pracy, chodzenie do galerii itp. itd. Sprawdź co dzieję się w twojej społeczności i co jest oferowane. Następnie wybierz się tam.

Jak robić to łatwiej:

Oto dwie rzeczy, które ułatwią ci poznawanie ludzi. Jedna to posiadanie podpórki pewnego rodzaju. Może to być np. laptop. Jeśli będziesz chodził po campusie możesz zapraszać ludzi do wspólnego oglądania na nim filmów. Inna to posiadanie fajnego apartamentu, w którym wszyscy chętnie będą przebywać. Dobrą podpórką jest dym. Wystarczy zaprosić palaczy, żeby zapalili z Tobą fajkę. Nie palisz? Nie ma problemu.

Druga sprawa to bycie dobrym/doświadczonym w różnych dziedzinach. Nie mów: ‘Oh, wszyscy idziecie tańczyć salsę? Oh, Ja nie tańczę, przepraszam’. Pierdol to: Zawsze mów: ‘Oh, fajnie, robiłem to wcześniej, chce iść’. Jeśli wszyscy chcą grać w piłkę w weekend poczytaj o zasadach gry. Jeśli ktoś pyta czy zagrasz z nimi w pool’a również pomorze ci znajomość zasad w stopniu pozwalającym na przyzwoitą grę. Jeśli wszyscy chcą iść pić pomoże Ci to, że lubisz pić. Ty mas pomysł.
Tutaj jest następna lekcja:

Budowanie fajnego życia towarzyskiego zabiera sporo czasu. Nie spodziewaj się, że dokonasz tego w jedną noc. Minie trochę czasu zanim poznasz ludzi, których będziesz naprawdę lubił. Potrzeba czasu aby rozwinąć relacje między ludźmi. Czasem wcale nie tak długo jak myślisz, ale zazwyczaj minie trochę czasu zanim spoko gość, którego poznałeś będzie wychodził z tobą co weekend. Bądź cierpliwy. Bądź przygotowany na bycie znudzonym i samotnym w pewnych momentach. Pracuj nad ludźmi, których poznałeś tak jakby były to fajne dupy, a ty próbowałbyś założyć harem .Ostatecznie to wszystko przyjdzie naraz.
Dłuższy okres.

Okay, więc poznałeś fajnych ludzi i spotykasz się z nimi. Zajebiście. Dobrze, oczywiście musisz utrzymywać z nimi kontakt i spotykać się, żeby pączkująca przyjaźń nie poszła w las. Utrzymuj to. To czasami pojawiają się pułapki. Podstawową rzeczą, której MUSISZ UNIKAĆ to bycie zdesperowanym. Nie dołuj się jeśli ktoś powie jest zajęty danego wieczoru. Jeśli kogoś nie ma w domu po prostu zostaw wiadomość. Nie dzwoń do niego siedem razy. Nie staraj się także poznać tylko jednego przyjaciela i nie oczekuj od niego spełnienia wszystkich twoich potrzeb towarzyskich oraz wychodzenia z tobą każdego wieczoru. Nie zbzikuj jeśli ktoś zapomni do Ciebie oddzwonić, zaprosić Cię gdzieś lub zrobi to trochę późno. Bądź wyluzowany myśląc o tej sprawie.

Twoje rozwijające się życie towarzyskie będzie nie do przewidzenia. Możesz zakończyć jego budowanie, z grupą przyjaciół, w której wszyscy się znają. Możesz poznać wiele indywidualnych osób. Koleś którego dziś spotkałeś może nie być fajny w kilku pierwszych tygodniach. Osoba z typu, które tylko lubisz, może się zmienić w najfajniejszą osobę o jakiej myślałeś. Płyń z prądem.


Kilka myśli o naturze przyjaźni:

-Ta krótka sekcja bazuje na fakcie, że ja nie miałem pojęcia co to znaczy mieć przyjaciela, więc:

- Nie oczekuj od swoich znajomych, żeby byli idealni. Wszyscy mają wady lub rzeczy, których nie lubisz. To nic strasznego jeśli oni są nadal ogólnie spoko.
- Nie myśl, że to koniec świata jeśli pokłócisz lub posprzeczasz się z kimś.

- Nie myśl, że musisz zgadzać się we wszystkim z Twoimi znajomymi.

Myślę, że to wszystko na ten temat.

Nigdy nie wiesz kiedy ktoś kogo poznasz stanie się twoim dobrym przyjacielem. Wiele razy, w klubach i barach mężczyźni są zbyt zajęci podrywaniem dziewczyn. Kiedy jeszcze nie podrywałem poznałem wielu fajnych gości, którzy nie tylko zostali moimi przyjaciółmi, ale i zapoznali z dziewczynami, które znali. Także nigdy nie odrzucaj okazji żeby socjalizować się, bo im więcej ludzi znasz tym fajniejsze życie prowadzisz.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Silver Cloud Hotel