nomeltus - 22-08-2013 01:50:17

Przeczytaj proszę uważnie i ze zrozumieniem to ogłoszenie oraz zastanów się chwilę, ZANIM zdecydujesz się na nie odpowiedzieć...

Poszukuję winga do wspólnych wyjść na NG na 1,5-2 godziny 2-3 razy w tygodniu. Szukam więc osoby, która ma czas późnymi wieczorami. Dla której nie jest problemem wyjść do klubu o 23:00 w tygodniu i wrócić około pierwszej w nocy. Dla której nie jest problemem wyjść w piątek lub w sobotę i odwiedzić 2-3 kluby i w każdym podziałać godzinę. Szukam osoby, której się chce, która ma czas i która jest zmotywowana. Wychodzimy tylko we dwóch i podchodzimy. Wyznaczamy sobie ambitne, ale realistyczne i sensowne cele, np. 20 podejść w danym klubie i spadamy do następnego. Żadnych excuse’ów. Motywujemy się wzajemnie, przekazujemy sobie feedback i dobre rady, ale przede wszystkim działamy.

Nie interesuje mnie ile masz lat, jak wyglądasz, w co się ubierasz, co studiujesz lub gdzie pracujesz, skąd pochodzisz, na kogo głosujesz i co jadasz :) Interesuje mnie jedynie Twoja motywacja i Twoje działanie. Nie pisz do mnie, jeśli: 1) nie masz czasu na regularne wyjścia; 2) nie jesteś wystarczająco zmotywowany; 3) nie jesteś systematyczny i po dwóch tygodniach Ci się znudzi; 4) excusy przeszkadzają Ci działać.

Nie musisz być zaawansowany, nie musisz być oczytany w teorii, nie musisz mieć kumpli "z branży", ważne abyś chciał zacząć działać i działał. Nawet jeżeli Twoim zdaniem działasz kiepsko, dopiero zaczynasz, nawet jeśli Ci nie wychodzi, ale mimo wszystko działasz, wówczas na pewno się porozumiemy. Najpierw się spotkamy, porozmawiamy i jeśli się dogadamy, ustalimy jakiś plan działań.

Jestem nastawiony na maksymalnie efektywne działanie, na naukę poprzez praktykę. Trochę wiedzy i doświadczenia mam, ale niezbyt dużo.

Napisz do mnie, jeśli chcesz efektywnie działać na NG (DG mnie nie interesuje), jeśli chcesz się systematycznie uczyć uwodzić kobiety w klubach / barach. Nie będzie łatwo, nie będzie przyjemnie, nie będzie lekko, ale będzie efektywnie. Proszę o kontakt osoby zdecydowane.

Pozdrawiam wszystkich.

cash loans private lenders komentarz z strony Świnoujście wczasy przewóz osób Piła tłumaczenia specjalistyczne