Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha IntensywnySerdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia


#1 04-05-2007 16:45:03

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Minetka :)

[http://www.zgxl.net/eng/atsk/dissimilat … lingus.htm]

od tlumacza : Tekst zostal przetlumaczony z francuskiego tlumaczenia angielskiego
oryginalu. Nie odpowiadam za wiernosc wobec oryginalu. Adres powyzszy podaje dla zainteresowanych...

MINETKA (z fr. minou, minet - kotek)
Tammy, Linda i Nicole

Szanuję wszystkich chłopców, którzy lubią nam lizać kicie, gdyż jest ich naprawdę mało.
I nie jestem jedyną babką, która tak twierdzi. Poza tym niektórzy z was, którzy się do tego, mimo wszystko zabierają, nie robią tego jak trzeba. Babka, która na swojej drodze znajdzie zdolnego w tej materii lub pojętnego, nie odwróci się od niego tak szybko, gdyż zdaje sobie sprawę, że taki skarb na ulicy nie leży. Nie wspomni o nim nawet najlepszej przyjaciółce, bo wie, że facet zyska fatalnie na popularności. Przypominamy więc, że większość mężczyzn potrafi kochać się w sposób zupełnie zadawalający ale ten który umie zrobić dobrą minetkę, odstaje od pozostałych o kilka długości.

Większość babek nie jest zadowolonych z własnego ciała. Jeśli więc przy was leży nawet najpiękniejsza dziewczyna, pozostanie ona niespokojna tak długo, jak długo jej nie przekonasz, że doceniasz jej powaby. Powiedz jej, że ma wspaniałe ciało i jakie części są najwspanialsze, powiedz jej obojętnie co, niech ci zaufa i pozwoli ci dotrzeć między uda.

I teraz, spokojnie, bez pośpiechu przyjrzyj się temu co ukazuje się twoim oczom. Wspaniałość, prawda ? Nic nie odróżnia jednej kobiety od drugiej jak jej jedyny, tak skrywany kwiat. Wiem, wiem. Widziało się ich wiele. Różnych rozmiarów, kolorów i form ; niektóre jakby skupione w sobie jak pączek małej dziewczynki, inne o pulchnych płatkach rozchylających się w powitaniu. Inne znów chowają się w gęstwinie a inne ledwie przykrywa delikatny puszek. Doceńcie wyjątkowe przymioty waszej dziewczyny i powiedzcie jej czemu zawdzięcza swoją wyjątkowość.

Kobiety są wrażliwsze na słowo niż mężczyźni, a szczególnie w czasie miłosnych igrzysk. Mocniej reagują na słowne okazywanie im miłości, oznacza to, że im więcej będziesz mówił tym łatwiej przybliżysz jej rozkosz. Więc dopóki zajmujesz się troskliwie jej wspaniałym kwiatem, mów do niego i do niej.

Spójrz znów i rozchyl delikatnie duże płatki. Za nimi są mniejsze, które warto może dotknąć językiem, posmakować. Rozchyl je teraz i znajdź łechtaczkę. Ona również jest różnych kształtów. Nie ma to żadnego wpływu ani związku ze zdolnością do osiągania orgazmu.

Zawsze kiedy dotykasz kobietę w tym czułym miejscu, miej wilgotne palce. Własną śliną lub jej własną soczystością. Łechtaczka naprzykład, jest w tej niekorzystnej sytuacji, że sama się nie nawilża i jest przez to niezmiernie wrażliwa. Dotknięcie suchym palcem może być nawet bolesne. I nie czas jeszcze na to. Twoja ukochana nie jest jeszcze na to przygotowana i łechtaczka też, jest jeszcze zbyt delikatna.

Zbliż się znów. Kobiety kochają się ?droczyć?, bardziej niż mężczyźni. Wewnętrzna strona ud jest szczególnie delikatna i wrażliwa. Te partie też czekają na swoją dolę. Zacznij od pisania lub rysowania językiem po ścianach tego zaułka. Znamienna zgadywanka. Po odpowiedziach i głosie ocenisz czy wycofać się jeszcze raz. Czy zacząć znów bliżej czy dalej.

W następnym kroku warto zająć się obydwoma kątami tego zaułka, grzecznie, z lizusostwem i korzystając z tego, przytulić się twarzą do gęstwinki. Ustami uczciwie objąć całą domenę. Całujesz namiętnie. Język tylko czeka na to by, powierzchownie najpierw, zbadać całą szparkę wzdłuż po to by następnie powoli rozchylając wargi, zapoznać się z wszystkimi ich zakamarkami. Rozchyl łagodnie jej uda. Wszystko co teraz robisz kobiecie, szczególnie pierwszy raz, wymaga szczególnej łagodności.

Upojna chwila. Wsuwasz język głębiej, do pochwy ! Ekscytujące !Ale jest to dopiero wstęp, bo na swoją kolej czeka, do cna zniecierpliwiona, łechtaczka. Na samym wierzchołku szparki. Warto sprawdzić czy jest dość sztywna by ją wysupłać. Jeśli jeszcze nie, to trzeba ją wyczuć, jak perełkę najpierw pod śluzówką i masować językiem, naciskając na nią.

Rozsuń delikatnie wargi i uderz językiem w łechtaczkę, obnażoną czy nie. Jeśli zrobisz to szybko, nogi lubej powinny drgnąć. Staraj się podtrzymać te drgawki. Kiedy wyczujesz, że jej orgazm się zbliża, wargami w ciup obejmij łechtaczkę. Wciągnij do ust i ssając ją obserwuj reakcje swojej miłej. Jeżeli to dobrze znosi, zacznij ssać mocniej. Jeżeli podniesie biodra w górę, wznosząc łono, nie przerywaj, szczyt jest blisko. Trzymaj łechtaczkę w ustach. Usłyszysz zresztą : Nie zatrzymuj się !

Zupełnie słusznie, gdyż wielu mężczyzn zatrzymuje się zbyt wcześnie. To jest tak jak przy lodzie, trzeba sztuki się nauczyć. Znam faceta, który normalnie jest marny ale minetki robi jak żaden i znaleźć partnerkę, to dla niego żaden problem. Wszystkie za nim przepadają.

Do rzeczy, wróćmy do tego co nas najbardziej interesuje. Jest jeszcze coś co możesz jeszcze robić, żeby czymś zająć swoje palce. Zwłaszcza, że penis jest daleko. Podczas kiedy usta są zajęte łechtaczką, do repertuaru dodajesz grę palcami w pochwie. Poza niezwykle wrażliwą łechtaczką i jej najbliższą okolicą, drugą niezmiernie wrażliwą okolicą jest jeszcze górna część pochwy. Jest to okolica, na którą działasz kiedy penis jest w pochwie.

Wprowadź dwa palce, jeden to jednak za malo a trzy to może być za dużo a pozatym trzy palce są mniej dalekosiężne. Wprowadź je należycie wilgotne, powoli najpierw, następnie szybciej. Rytmicznymi ruchami, tam i z powrotem... Przyśpieszysz kiedy jej oddech ulegnie również przyspieszeniu.

Napewno powie ci co masz robić. Kiedy ssiesz łectaczkę i jednocześnie działasz palcami, zapewniasz jej więcej bodźców niż samym tylko penisem. Możesz oczekiwać teraz, że najmilsza będzie lada chwila w siódmym niebie ! W razie wątpliwości, obserwuj. Każda kobieta jest jedyna w swoim rodzaju. U jednej, sutki twardnieją kiedy jest podniecona, u innej kiedy szczytuje. Twoja może się rumienić lub zacząć drżeć. Naucz się rozróżniać te wszystkie oznaki, będziesz miał szansę zostać wirtuozem i o wiele lepszym kochankiem.

Kiedy już będzie szczytować, za nic w świecie nie wolno porzucać łechtaczki. Trzeba pozostać na posterunku. Kiedy pierwszy orgazm będzie mijać, przyciśnij językiem trochę niżej, samą nasadę łechtaczki, pozostawiając wargi na niej samej. Przesuwaj językiem po niej a palcami powróć do łagodnych, delikatniejszych ruchów. Pochwa jest w tym momencie ekstremalnie wrażliwa.

Przy odrobinie szczęścia, możesz jej zapewnić kilka orgazmów. Kobieta po orgazmie jest bardzo podniecona i pozostaje nią jeszcze godzine. To bardzo istotna informacja i pełna konsekwencji. Czy zdajesz sobie z tego sprawę ? Opowiada się o kobiecie która osiągnęla 56 orgazmów w czasie jednej ?sesji?. Zapewniając swojej jedną dziesiątą tego, zrobisz wielkie wrażenie. Pozostanie ci oddana jak długo zechcesz.

Niektóre kobiety kochają kiedy palcami zajmujesz się, w ten sam sposób, odbytem !

Ostatnia rada. Po szczytowaniu czy szczytowaniach i po najpiękniejszej minecie w jej życiu, nie pozostawiaj swojej miłej samej sobie. Mów do niej, pieść jej ciało, piersi. Pomóż jej ochłonąć. Mężczyzna po orgazmie, usatysfacjonowany, zdolny jest oddać się natychmiast w objęcia Morfeusza. Natomiast kobieta, z natury, w pierwszych chwilach po seksie, potrzebuje jeszcze trochę względów ze strony swojego kochanka.

Seks oralny może stać się twoim najbardziej pasjonującym doświadczeniem seksualnym. Wszystko zależy od sposobu i pomysłowosci. Daj sobie czas, próbuj i obserwuj a szczególnie korzystaj z tej rozkoszy!

Taki filmik raczej zabawny niz pouczający:
http://youtube.com/watch?v=oK4hoktDGVo

Ostatnio edytowany przez Krzysiak (04-05-2007 16:52:18)


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#2 05-05-2007 00:09:54

Mistmare

Advanced

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 163

Re: Minetka :)

Fajne. gdzieś to czytałem ale dzięki za przypomnienie.

Offline

 

#3 12-06-2007 12:07:12

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: Minetka :)

trochę jak jakaś ksiązka erotyczna... woląbym rysunki i trchniczny opis.


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 

#4 12-06-2007 13:26:02

Rusty

Advanced

4141157
Call me!
Skąd: Chorzow Miasto Crew
Zarejestrowany: 25-04-2007
Posty: 53
WWW

Re: Minetka :)

bardzo fajny tekst:D moze sie przydac


"...Pozwól nocy kochana, życiu nosa utrzeć..."

Offline

 

#5 12-06-2007 16:58:13

boy

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 12-10-2006
Posty: 27

Re: Minetka :)

Wiewiór napisał:

...woląbym rysunki i trchniczny opis.

opis techniczny i rysunki to w projetkcie budowlanym

wyprobuje w sobote na pani profesor moze dostane 5 z egzaminu ]:->

a filmik rzeczywscie bardziej zabawny


________________________________________
...now I can see the world in a different light...

Offline

 

#6 12-06-2007 17:02:20

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: Minetka :)

Szczerze powiedziawszy to w praktyce trochę inaczej wygląda Najważniejsze to językiem objąć łechtaczkę a dolnymi wargami naciskać z całej siły i jakby próbować podnosić wargi sromowe Powiem wam jeszcze, że w tym trzeba się wyćwiczyć bo ostatnio to tak się musiałem językiem nawyginać, że sobie go trochę naderwałem i mi krew leciała.. Cóż, cena przyjemności


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#7 13-06-2007 10:29:46

xugo

Początkujący

4757888
Skąd: bytom
Zarejestrowany: 30-05-2007
Posty: 9

Re: Minetka :)

Dobry tekst, trzeba bedzie zaczac sie stosowac do tych rad

Offline

 

#8 13-06-2007 10:32:56

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Minetka :)

Krzysiek znam to Jak za pierwszym razem robilem to mi peklo to sciegno pod jezykiem (struna) i kurde przez 2 tygodnie mialem problemy z poruszaniem jezykiem hehehe... ale za to jak sie to wspomina


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#9 14-06-2007 22:38:34

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: Minetka :)

haha właśnie o tym mówię Ale jest taka radość, że nie poświęciłem się na darmo


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#10 23-06-2007 09:27:19

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Minetka :)

Najwazniejsza rada jest taka : potraktuj to jako zabawe jezeli leci muzyka... baw sie w rytm muzyki Im wiecej tej zabawy tym lepiej bo bardziej komfortowo... a to pozwoli dziewczynie dojsc na wyzsze szczyty

Jezeli jednak nie potraficie sie jeszcze 'bawic' podczas seksu oralnego mozecie tez porozmawiac z kobieta... tylko normalnie, komfortowo i z nutka pewnosci siebie (!) na ten temat... potem powinna was poprowadzic (przeciez jej tez zalezy zeby mogla dojsc ).

1. W lozku sie nie przeprasza, ale szuka pozytywow
2. Zabawa, zabawa, zabawa ... przeciez to przyjemne !
3. Szczerosc i jeszcze raz szczerosc


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#11 23-06-2007 16:30:36

Skylook

Advanced

Zarejestrowany: 16-03-2007
Posty: 55

Re: Minetka :)

a kto pamieta co wujek skylook mowil na pierwszym warsztacie o minecie : ) hihi

Offline

 

#12 26-06-2007 04:11:47

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Minetka :)

Moze przypomnisz?


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#13 26-06-2007 21:07:20

Skylook

Advanced

Zarejestrowany: 16-03-2007
Posty: 55

Re: Minetka :)

<wstydniś> hihi : P

@demarco spotkalem dzis twoj ex tg olgutke

Offline

 

#14 27-06-2007 04:02:09

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Minetka :)

Nadal jest tak zajebiscie goraca i ... denerwujaco niestabilna ?


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#15 27-06-2007 05:30:34

Skylook

Advanced

Zarejestrowany: 16-03-2007
Posty: 55

Re: Minetka :)

tak jak piszesz zabiegana ze hoooo
nie podpasowuje mi to

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
sbobet